-Zastrzeżenia prawne odnośnie serwisu WWW
* STRONA GŁÓWNA * SPIS STRON * GALERIA MULTIMEDIALNA * NOWOŚCI NA STRONIE


STRONA GŁÓWNA

Strona Mieszkańca Miasta
DĄBROWA GÓRNICZA


|:

Jeżeli zauważyłe(a)ś, że jakaś część tego serwisu przypadkowo nie jest do końca zgodna z prawem, bądź narusza czyjeś dobra osobiste, powiadom o tym fakcie administratora serwisu (e-mail), w celu usunięcia spornych tematów z tego serwisu WWW. Redagując te strony nie miałem, i nadal nie mam zamiaru nikogo z Osób Prywatnych, Instytucji bądź Zakładów Pracy, narażać na jakiekolwiek utrudnienia bądź kłopoty. Jeżeli jednak to już nastąpiło, przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

Informuję, że dane podane na stronach niniejszego serwisu WWW nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług, i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Czasowo dokonuję aktualizacji informacji zawartych w serwisie WWW, nie ponoszę jednak żadnej odpowiedzialności za rzetelność, aktualność oraz kompletność przedstawionych danych, a w szczególności raportów, analiz, informacji nadesłanych. Całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania dostarczonych wiadomości ponosi użytkownik serwisu WWW.

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem oparcia się na tych informacjach. Ryzyko z tytułu użytkowania niniejszego serwisu WWW ponosi wyłącznie jego użytkownik.

Otrzymując dostęp do stron serwisu WWW użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie informacje wysyłane za pomocą poczty elektronicznej oraz innych form transmisji poprzez sieć Internet nie mają charakteru poufnego i mogą być narażone na ingerencję osób trzecich.

aktualizacja: środa, 10 styczeń 2018.
<< SPIS TREŚCI - TOP <<POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ_=^ POWRÓT NA POCZĄTEK TEJ STRONY ^=_

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie wyłącznie za zezwoleniem autora.