-


23-01-2001 r. - PRZEGLĄD DĄBROWSKI* MASMEDIA* SPIS < STRONA GŁÓWNA < NOWOŚCI
Przegląd Dąbrowski - Miesięcznik Mieszkańców Miasta

Przegląd Dąbrowski - Miesięcznik Mieszkańców Miasta


|:
OPIS NUMERU
|:
WYWIAD
|:
KOMENTARZ


-
OPIS NUMERU ^^ DO GÓRY ^^vv W DÓŁ vvWTOREK - 23 stycznia 2001
NR 1/2001
Nakład - 20 000 egzemplarzy

Redaktor - Marek Zieliński
www.dabrowa-gornicza.pl


-
WYWIAD ^^ DO GÓRY ^^vv W DÓŁ vv-
KOMENTARZ ^^ DO GÓRY ^^_=^ POWRÓT NA POCZĄTEK TEJ STRONY ^=_To już jest trzecia publikacja na temat prowadzonej strony WWW.

Krótko można powiedzieć, że to co zostało napisane, jest podsumowaniem poprzednich publikacji z ich rozwinięciem. Na pewno trafi on do większego grona mieszkańców Dąbrowy Górniczej, niż poprzednie.

Udzielanie wywiadu instytucji państwowej, w tym przypadku "Przeglądowi Dąbrowskiemu" będącym gazetą informacyjną Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, który to urząd prowadzi oficjalną stronę miasta pod adresem www.dabrowa-gornicza.pl , stanowiło dla mnie pewnego rodzaju wyzwanie.

Obawiałem się, że telefon z Działu Promocji Miasta UM DG dotyczył poprzednich publikacji prasowych, a jak się okazało, był miłą i sympatyczną rozmową o mojej i ich działalności w sieci. Przy okazji miałem możliwość podzielenia się moimi planami co do dalszego rozwoju mojej strony. Dowiedziałem się również, że już niedługo oficjalne strony zmienią diametralnie swój wygląd.

Oficjalne strony zawsze będą miały lepsze i dokładniejsze dane na temat nowości w mieście (szczególnie tych związanych z działalnością Urzędu Miejskiego). Na moich przede wszystkim można będzie przeglądać to, co już w mieście miało miejsce.

Szczególnie ważne dla mnie było zapewnienie, że oficjalne strony nie uznają mnie za konkurencję, i dobrze, bowiem nie mam zamiaru konkurować z kim kolwiek, i proponują wzajemną partnerską pomoc.

ps. Mam nadzieję, że i ta miła osoba również znalazła coś ciekawego dla siebie ;-)

nddg____________
aktualizacja: wtorek, 29 lipiec 2008.
<< SPIS TREŚCI - TOP <<POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ_=^ POWRÓT NA POCZĄTEK TEJ STRONY ^=_ << WRÓĆ - Masmedia <<

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie wyłącznie za zezwoleniem autora.