-CO GDZIE KIEDY - NA MOTORY


..
.. ...
.. ..*


Strona Mieszkańca Miasta DĄBROWA GÓRNICZA
Strona Mieszkańca Miasta
DĄBROWA GÓRNICZA


.
.
_


ZAPROSZENIA ^^ DO GÓRY ^^vv W DÓŁ vv29.05.2022 - godz. 12.00 do 16.00

Muzeum Schoena w Sosnowcu
ul. Chemiczna 12
SOSNOWIECStowarzyszenie "Dawcy Uśmiechu"

WSTĘP WOLNY

-
Dzień Dziecka dla dzieci z Domów DzieckaStowarzyszenie Motocyklowe Dawcy Uśmiechu wraz z Muzeum Schoena w Sosnowcu, MOSiR w Sosnowcu i rewelacyjnymi DJ Eight Kamil Jeziorskie & DJ DuDi Marcin Dudułak oraz wspaniałą animatorką Nikolą Świtałą. Organizują w dniu 29 mają 2022 roku (niedziela) od godz. 12.00 do 16.00 pod Muzeum Schoena w Sosnowcu ul. Chemiczna 12 jak co roku Dzień Dziecka dla dzieci z Domów Dziecka, będzie się działo, będzie zabawa, tańce, hulanki, swawolna.. .

Zapraszamy do współorganizacji i wsparcia animatorów, osoby posiadające atrakcje do zabaw oraz w postaci napoi i słodyczy, dzieci będzie około 400


04.06.2022 - godz. 12.00

Smocza Jama Łaziska Górne
ul. Morcinka 4664
ŁAZISKA GÓRNEWSTĘP WOLNY

-
II SMOCZY MOTO PIKNIK DRAKO FG Łaziska GórneZapraszamy Was serdecznie na II edycję SMOCZEGO MOTO PIKNIKU!

Zadbamy o Wasze kubki smakowe, do tego przyjemnie będzie nam przygrywać muzyka na żywo.

W tym dniu promujemy naszą pasję oraz w pewien sposób formę odpoczynku w motocyklowej rodzinnej atmosferze.

Nasze wspólne spotkanie jest doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości, a także utrwalenia już tych istniejących.

Zapewniamy doborowe towarzystwo, zimne popitki, grill&bar etc.

* 12:00 - Otwieramy dla Was bramy i witamy;
Smoczy grill & bar do późnych godzin wieczornych
* 13:00 - Parada ulicami naszego miasta; robimy larmo po Łaziskach i grzecznie wracamy. (podczas parady będzie dron i ekipa która upamiętni nasz przejazd i wspólną zabawę podczas pikniku.
* ok. 13:30 - Powrót i wielkie pamiątkowe foto.
* ok. 14:00 - Startujemy z kapelami 4 PERSONY oraz THE FLAMINGS SWALLOW.

W przerwach na ostygnięcie sprzętów muzycznych będziemy rozdawać nagrody jeżeli wygracie w naszych konkurencjach, grach i zabawach.
O zmroku Smoczy Oddech czyli płomienna rockoteka pod gwiazdami .
Ciągle dochodzą nowi sponsorzy więc pochwalimy się nimi przed samym piknikiem.
Podczas całego pikniku będziemy zbierać na leczenie naszego Janka Suchonia.
Nasz SMOCZY PIKNIK żyje własnym życiem więc godziny mogą lekko się nagiąć.
Oj będzie się działo...

IMPREZA JEST DLA WSZYSTKICH
WSTĘP WOLNY


05.06.2022 - godz. 13.30

Strefa Carnall (za Halą Pogoń)
ul. Wolności 408
ZABRZEhttp://www.smiercioodporni.pl

WSTĘP WOLNY

-
MotoStrefa Classic 1Impreza dedykowana dla posiadaczy i miłośników motocykli zabytkowych, klasycznych, youngtimerów, skarbów PRL. Masz taki motocykl / motorower, chcesz go pokazać to event dla Ciebie. Chcesz zobaczyć te piękne motocykle przyjedź i podziwiaj. Podczas imprezy będzie dla Was stoisko demo motocykli Royal Enfield, możliwość zwiedzania obiektów Sztolni Królowa Luiza, konkursy z nagrodami w trzech kategoriach, parada szlakiem "Ceglanych wież" muzyka live, coś do zjedzenia.

Program

* 13.30 – rozpoczęcie zbiórki uczestników
* 14.00 – Odprawa przed paradą „Szlakiem ceglanych wież”
* 14.30 – parada motocykli zabytkowych i motocyklowych youngtimerów
* 16.00 – pozoracja wypadku motocyklowego
* 16.15 – rozstrzygnięcie konkursu na „Najładniejszy motocykl imprezy”, „Najstarszy motocykl imprezy” oraz „Harde Cztery Litery”
* 16.30 – koncert zespołu Blue Dragonfly

Doskonale znacie nas z organizacji szeregu imprez i ścisłej współpracy z Zabrzańskim Stowarzyszeniem Miłośników Motoryzacji. ZSMM organizowało Zabrzańskie Klasyki Nocą, czyli paradę pojazdów zabytkowych ulicami Zabrza. Tym razem kradniemy ich pomysł i koordynujemy własną paradę ulicami Zabrza, „Szlakiem Ceglanych Wież”. Liczyć będzie 9 kilometrów długości i potrwa około 20-25 minut. Przygotowaliśmy dla was krótki instruktaż jak się w niej zachować.

Najpierw krótko, a na dole wyjaśniamy co i jak.

Uważaj na filtrujących ruch motocyklistów i stosuj się do ich poleceń!
Jedź płynnie i nie rozrywaj kolumny!
Nie musisz stosować się do wszystkich przepisów!

A teraz wyjaśnienia:

Ad. 1. Uważaj na filtrujących ruch motocyklistów i stosuj się do ich poleceń!

Paradę prócz policji i straży miejskiej wspierać będą motocykle Szkoły Jazdy i Ratownictwa Drogowego MotoRat oraz Stowarzyszenia Śmiercioodporni. Ubrani w kamizelki ostrzegawcze będą zabezpieczać co trudniejsze skrzyżowania. Uważajcie na nich, będą Was wyprzedzać lewą stroną, ale czasem będą musieli przedostać się na prawo – zróbcie im miejsce i zważajcie na motocykle. Słuchajcie też ich poleceń, aby zdynamizować przejazd.

Ad. 2. Jedź płynnie i nie rozrywaj kolumny!

Czoło kolumny będzie poruszać się z prędkością 20-25 km/h. Cała parada będzie miała co najmniej kilkaset metrów długości. Aby jak najmniej blokować normalny ruch drogowy i aby nie doszło do rozerwania kolumny, jedźcie jak najbliżej poprzedzającego samochodu – nie dalej niż 10 metrów.

Ad. 3.Nie musisz stosować się do wszystkich przepisów!

Nasza kolumna została zgłoszona odpowiednim służbom i otrzymaliśmy na nią pisemną zgodę. Będzie eskortowana przez policję i drogę zajmuje “w sposób szczególny”. Nie obowiązują was więc między innymi światła drogowe, znaki ustąp pierwszeństwa czy stop czy konieczność zatrzymywania się na przejściu, jeśli na chodniku oczekuje pieszy. Dlatego jedźcie płynnie za poprzedzającymi samochodami.

O co chodzi?

Jesteśmy bandą przyjaciół, która pasjonuje się motoryzacją i motocyklami. Często – im starsze, tym lepsze. W naszych żyłach może nie płynie benzyna, ale na pewno pod paznokciami mamy rdzę, a w ustach posmak oleju.

Wiosną 2016 roku postanowiliśmy sformalizować nasze swobodne prace i tak powstało Stowarzyszenie Śmiercioodporni. Nasze cele to właśnie promocja Zabrza, techniki motocyklowej, bezpieczeństwa ruchu i kultury motoryzacyjnej. Stąd też pomysł na MotoStrefę Classic!

MotoStrefa? Już o tym słyszałem…

Tak! W 2016 roku zorganizowaliśmy ogromną imprezę na parkingu Centrum Handlowego M1 w Zabrzu i chcieliśmy pobić rekord Guinessa w liczbie jednocześnie palących gumę motocykli. Wtedy nam jednak nie wyszło, bo… ulewa zmyła te plany do rynsztoka. Ale teraz chcemy zreaktywować tę markę i w nowym, jeszcze bliższym na wydaniu.

Jak to będzie wyglądać?

Wszyscy spotkamy się w wyznaczonym miejscu. Po godzinnej zbiórce, zapoznaniu się ze sobą, wymianie numerów, „misiów” i koszulek zbierzemy się w kolumnę i pojedziemy w asyście policji po turystycznej trasie wokół Zabrza. Pokażemy wam miejsca w naszym mieście, o jakich prawdopodobnie nie mieliście pojęcia. A nawet jeśli mieliście, to nigdy nie chciało się wam tam pojechać. Po tych odwiedzinach zwartą kolumną wracamy na miejsce finału i rozpocznie się część socjalizacyjna, konkursy i pokazy!

Co jest Klasykiem?

Nie zraźcie się nazwą imprezy! Klasyk nie musi być w idealnym stanie i broń Boże – nie musi mieć żółtych blach! Klasyk rozumiemy jako motocykl na tyle wiekowy, że na drogach jest go mniej niż więcej. Musi to być motocykl o tyle ciekawy, że ma ciekawego właściciela, który naprawdę coś o tym motocyklu może powiedzieć. Ale może to być też bardzo rzadki model. Ma ktoś Buella lub BossHosa? Na pewno dopuścimy do udziału zadbanego GS500 czy wycackanego Komara. Chcemy by Twój motocykl miał co najmniej 25 lat. Ale jeśli jest młodszy, ale z innego powodu ciekawy… wbijaj!

Co nie jest Klasykiem?

Stanowczo będziemy walczyć z butą i debilizmem. Masz fajne BMW albo Kawę? Zapraszamy. Ale jeśli przyjedziesz i zaraz zaczniesz upalać lacia, licząc na nasz poklask? Zawiedziesz się. Podziękujemy ci, a nawet wyprosimy. Walczymy z drogowymi idiotami i tak debilnym zachowaniem. Stosuj je sobie tam, gdzie pasuje. Myślimy, że każdy właściciel Klasyka rozumie też nasze pojęcie Klasyka i pojawi się, by wspólnie z nami się pobawić.
A może po prostu nie masz wiekowego sprzęta? Nie szkodzi! Wpadnij pobawić się z nami. Wyznaczymy specjalny parking dla uczestników, którzy przyjadą na motocyklach podziwiać ich starsze wersje. Niestety do udziału w paradzie już nie możemy zaprosić…

Co muszę mieć, aby w pełni wziąć udział w imprezie?

Motocykl, który w bardzo szerokim pojęciu możemy potraktować jako Klasyk. Musi być sprawny! Konieczne jest więc aktualne badanie techniczne i opłacona polisa OC. Nie przewidujemy was kontrolować, ale niewykluczone, że zawitają funkcjonariusze policji, którzy już takie uprawnienia mają.

Organizator

Zapraszamy !


08.06.2022 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY

-
II Sosnowieckie Spotkanie MotocykloweNo to co? Gadu, gadu w tygodniu?


10-12.06.2022

O.W. POSMYK
LEŚNE USTRONIE
Kokotek k/ LublińcaIMPREZA BILETOWANA

-
ZLOT MOTOCYKLOWY KOKOTEK '2022Zapraszamy na nasz zlot, który odbędzie się w drugi weekend czerwca w Kokotku k. Lublińca. Informacje o zlocie będziemy dodawać na bieżąco.


11.06.2022 - godz. 10.00

Plac pod Żyrafą

TYCHYWSTĘP WOLNY

-
XI MOTOSERCE TYCHY '2022MOTOSERCE to wydarzenie organizowane przez motocyklistów w całej Polsce od kilkunastu lat. Impreza cieszy się dużą popularnością a cel jaki jej przyświeca jest bardzo ważny dla całego społeczeństwa.

Na czas imprezy zostanie podstawiony krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym będzie można oddać krew i podzielić się tym darem życia.
Dla chętnych będzie okazja zarejestrować się w bazie DKMS. Nasza zgodność genetyczna może komuś uratować życie dlatego jest to też bardzo ważne!!! Ciepło zachęcamy.

Gwarantujemy koncerty muzyczne, konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa medycznego, strefę gastro, stoiska z gadżetami motocyklowymi i wiele innych.

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Będą dmuchańce, wata cukrowa ...

* Start 10:00
* 10:00-15:00 będzie czekał na Was Krwiobus
* 10:00-18:00 punkt DKMS
* 14:00 pokaz ratownictwa Straży Pożarnej
* 15:00 Zaczynamy grać
* 16:00 MONSTERLLICA

Symulator dachowania


11.06.2022 - godz. 10.00

Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34
KRAKÓWWSTĘP WOLNY

-
XI MOTOSERCE KRAKÓW '2022Zapraszamy na Motoserce Kraków 2022
widzimy się już 11 czerwca!


11-12.06.2022 - godz. 10.00

Zalew BALATON
ul. Ochronkowa
TRZEBINIA

Współrzędne GPS:
50°09'51,0" N
19°27'48,8"EIMPREZA BILETOWANA

-
V Piknik Motocyklowy - Trzebinia '2022Piknik Motocyklowy to impreza powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Trzebińsko-Chrzanowskiego 3W. Ruszyliśmy z przygotowaniami do kolejnej V edycji naszej imprezy, która planowo ma się odbyć 11-12 czerwca 2022r.

Dużo rockowej muzyki , konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, miss mokrego podkoszulka, niezapomniane wrażenia i mnóstwo dobrej zabawy !

W tym roku piknik muzycznie otworzy zespół FRACTAL.
Na naszej scenie zagości także Kressendorfin - zapraszamy na koncert !

ZAPRASZAMY na świetną zabawę !!!


17-19.06.2022 - godz. 10.00

O. W. "Orle Gniazdo"
ul. Hucisko 3
42-421 Hucisko

GPS 50.588,19.522IMPREZA BILETOWANA

-
XXI Międzynarodowy Zlot Miłośników i Pasjonatów legendarnej marki Moto GuzziStowarzyszenie Motocyklistów Moto Guzzi Klub Polska ma zaszczyt zaprosić na XXI Międzynarodowy Zlot Miłośników i Pasjonatów legendarnej marki z Mandello del Lario, który odbędzie się w dniach 17-18-19 czerwca 2022r. w O. W. "Orle Gniazdo", 42-421 Hucisko, GPS 50.588,19.522 (www.orlegniazdo.pl/)

Gwarantujemy:

* dwa noclegi ze śniadaniem * sobotnia wycieczka po okolicy * konkursy + BBQ + live music - sobotni wieczór * okolicznościowa koszulka
* wspaniała atmosfera imprezy pod skrzydłami szybującego Orła
*zgłoszenia na zlot ślijcie na maila mgplmeeting@gmail.com
(deadline 20.05.22)

Informacje nt imprezy już na www.guzziclub.pl w zakładce "kalendarium"

* We invite owners, enthusiasts and friends of the MG brand for XXI Moto Guzzi Club Poland rally to Hucisko, Orle Gniazdo hotel. Information and booking: mgplmeeting@gmail.com
* Wir laden alle Guzzisten, Fans und Freunde zum XXI. Moto Guzzi Club Poland Treffen im Gästehaus "Orle Gniazdo" in Hucisko ein. Die Buchung unter: mgplmeeting@gmail.com
* Invitiamo i Guzzisti, appassionati ed amici della marca per il XXI raduno Moto Guzzi Club Poland presso l'hotel b&b "Orle Gniazdo" Hucisko. Informazioni e prenotazioni:
mgplmeeting@gmail.com


02.07.2022 - godz. 16.04

Agroturystyka "na Polanie"
ul. Reczkowe 1
KRZYKAWKAWSTĘP WOLNY

-
25 Anniversary DRAKO FGGRILL & BAR

Muzyka na żywo. Zagrają:

Zespół Fractal (@zespolfractal)
https://www.facebook.com/zespolfractal/
Chase The Angel(@chasetheangel )
https://www.facebook.com/chasetheangel

Pole namiotowe(free)
Wstęp wolny


13.07.2022 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY

-
II Sosnowieckie Spotkanie MotocykloweNo to co? Gadu, gadu w tygodniu?


15-17.07.2022 - godz. ?

Technikum na Będuszu
MKM 1948 - Myszkowski Klub Motocyklowy
ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 70
42-300 MYSZKÓWhttps://mkm.net.pl

IMPREZA BILETOWANA

-
Skalny Zlot Motocyklowy w MyszkowieZapraszamy na kolejny już zlot motocyklowy do Myszkowa.

Jak zawsze możliwość zakwaterowania w internacie lecz konieczność zabrania

materaca i śpiwora. Jest goły parkiet na podłodze i zero mebli.


22-24.07.2022

MiniZOO
INWAŁDWSTĘP WOLNY

-
VII Ogólnopolski zlot motocyklowy - Riders of Flames
03-07.08.2022 - godz. 9.00

Basen Miejski "NEMO"
ul. Wiśniowa 43
WŁOSZCZOWAhttp://zlotshl.pl

WSTĘP WOLNY

-
15. Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych im. Ryszarda Mikurdy - Włoszczowa 2022Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych imienia Ryszarda Mikurdy to impreza dedykowana nie tylko posiadaczom motocykli SHL, ale również użytkowników motorowerów, skuterów, motocykli innych marek, wyprodukowanych przed 1990 rokiem oraz wszystkich miłośników motoryzacji.

Jednak to SHL-ka jest gwiazdą tego wydarzenia. Będzie także bohaterką jubileuszowego 15. Zlotu, który w tym roku planowany jest na początek drugiego miesiąca wakacji - 6 i 7 sierpnia. Jak już informowaliśmy tym razem wydarzenie przeniesie się na włoszczowski stadion. Trwają przygotowania.

Zobacz

Wiemy, jak będzie wyglądała poczta motocyklowa. Stowarzyszenie SHL Historia i Fakty", współorganizator zlotu szykuje wyjątkowe gadżety. Pocztówki, znaczek i okolicznościowy stempel oraz blachy. Zwróciło się też do sponsorów - włoszczowskich firm, o pomoc w przygotowaniu Zlotu.- Bez ich wsparcia nie będzie możliwe przygotowanie atrakcji tego wydarzenia. Bardzo liczymy na ich pomoc - mówi Ryszard Harasimowicz ze Stowarzyszenia SHL Historia i Fakty." A wśród atrakcji oprócz poczty motocyklowej planowane są m.in. parada, konkursy z cennymi nagrodami i pucharami, dobra muzyka dla wszystkich, stoiska handlowe i plac zabaw dla dzieci.

We Włoszczowie w ubiegłym roku Zlot odbył się po raz pierwszy. Motopiknik zorganizowany na placu pływalni Nemo przyciągnął tłumy fanów motoryzacji i setki kolekcjonerów. Jubileuszowy Zlot również zapowiada się imponująco.

Odbędzie się pod patronatem burmistrza Gminy Włoszczowa Grzegorza Dziubka, a współorganizatorami są: Urząd Gminy Włoszczowa, OSiR we Włoszczowie, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Kielcach, Automobilklub Koło Zapasowe w Kielcach.


07.08.2022 - godz. 9.00

Grota Lurdzka
Góra św AnnyWSTĘP WOLNY

-
XX Pielgrzymka motocyklistów na Górę św. AnnyGóra Świętej Anny położona jest na terenie województwa opolskiego, należy do diecezji opolskiej. Wioska liczy około 350 mieszkańców. Najbliższe miasta to Kędzierzyn-Koźle,Strzelce Opolskie oraz Zdzieszowice. Przez Górę Św. Anny przebiega autostrada A4, przez co dojazd do sanktuarium jest bardzo ułatwiony.


10.08.2022 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY

-
II Sosnowieckie Spotkanie MotocykloweNo to co? Gadu, gadu w tygodniu?


12-14.08.2022 - godz. ?

Stara strzelnica
PSZÓWWSTĘP WOLNY

-
Zlot Motocyklowy Hanysy '2022


19-20.08.2022 - godz. 12.00

Amfiteatr pod Grojcem
Grojec 50
ŻYWIECIMPREZA BILETOWANA

-
MotoRockFestival - Reaktywacja ŻywiecCzekaliśmy na to kilka dobrych lat. Zlot motocyklowy odbywający się cyklicznie w międzynarodowym gronie uczestników od 2006 do 2014 roku, wraca w odświeżonej wersji i pod nową nazwą - MOTO ROCK Festiwal: REAKTYWACJA! Z fanami motocykli, dobrego towarzystwa i rockowego brzmienia widzimy się od 19 do 20 sierpnia w amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu.

MOTO ROCK Festiwal: REAKTYWACJA to 12 koncertów, pole namiotowe czynne całą dobę, parada motocykli i wiele, wiele więcej.

19 sierpnia:
16:00 - otwarcie bram
18:00 - 24:00 - koncerty:
Nocny Kochanek,
Proletaryat,
South Machine,
Centrum Band,
SawDust.

20 sierpnia:
9:00 - start akcji MOTO SERCE: zbieramy krew dla motocyklistów,
12:00 - start parady motocyklowej,
16:30 - 24:00 - koncerty:
Illusion,
Łydka Grubasa,
Chemia,
Proceder Band,
Rock n Roll Rebels,
Basement,
Motorbrothers.
24:00 - nocna niespodzianka dla motocyklistów.

Organizatorzy: DM Agency oraz Road Runners MC Poland
Współorganizator: Miejskie Centrum Kultury w Żywcu
Partner Główny: Miasto Żywiec


27.08.2022 - godz. ?

DĄBROWA GÓRNICZAWSTĘP WOLNY

-
XIV Ogólnopolska AKCJA MOTOSERCE '2022


27.08.2022 - godz. ?

Rynek
ul. Plac Jana Pawla II
WADOWICE

Klasztor oo. Bernardynów
ul. Bernardyńska 46
KALWARIA ZEBRZYDOWSKAwww.zawszewolni.pl

WSTĘP WOLNY

-
XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Motocyklistów
śladami św. Jana Pawła IIPlan imprezy:

* Zbiórka
* Powitanie uczestnikówu
* Przejazd do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej
* Uroczysta Msza swięta przy ołtarzu polowym oraz poświęcenie pojazdów
* Zakończenie Pielgrzymki

Pozdrawiamy i liczymy na świetną frekwencję!
-


TO JUŻ BYŁO ^^ DO GÓRY ^^_=^ POWRÓT NA POCZˇTEK TEJ STRONY ^=_27-29.05.2022

Gród Rycerski pod Byczyną
ul. Biskupice 58
46-220 BISKUPICE

GPS: 51.084784, 18.161109-
X MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY
u Rycerzy pod Byczyną

X edycja Zlotu Motocyklowego odbywającego się w Grodzie Rycerskim pod Byczyną. Jak zwykle gwarantowana zabawa, nie tylko w klimatach rycersko-motocyklowychł.

Byczyńskie Stowarzyszenie Motocyklowe "RYCERZ"
www.rycerz.byczyna.info

WSTĘP WOLNY


28.05.2022 - godz. 12.00

Browar Zamkowy
Dojazdowa 2
CIESZYNWSTĘP WOLNY

-
Zlot motocyklowy SCI w Cieszynie

28.05.2022 Stowarzyszenie MM SCI, grupa Motocykliści Motocyklistki SCI wraz z Browarem Zamkowym Cieszynie organizuje zlot grupy motocyklowej SCI.

Na zlocie tradycyjnie odbędzie się zbiórka do puszek z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Mariusza Szajtera - ratownika medycznego z Cieszyńskiego pogotowia ratunkowego, który uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu.

Impreza odbędzie się w Browarze Zamkowym Cieszynie
https://www.facebook.com/BrowarCieszyn

Imprezę muzycznie będzie nam umilał DJ BLU-E .

Dodatkowymi atrakcjami będzie szkolenie i pokaz ratownictwa medycznego połączony z prezentacją motoambulansów
https://www.facebook.com/ratownictwomotocyklowe oraz loteria fantowa z super nagrodami.

Jak zwykle na naszych zlotach gwarantujemy świetną atmosferę i niepowtarzalny klimat!!!
Serdecznie zapraszamy motocyklistów ale również wszystkich przyjaciół i miłośników wszelkiego rodzaju jednośladów.

Pamiętajcie, że oprócz dobrej okazji do spotkania i zabawy dzięki naszej wspólnej pasji niesiemy też pomoc potrzebującym.

Niech prowadzi nas nasze motto przewodnie: WSPÓLNA PASJA WSPÓLNA POMOC.

Serdecznie zapraszamy


28.05.2022 - godz. 11.00

OSiR Skałka
ul. Bytomska 40
ŚWIĘTOCHŁOWICEWSTĘP WOLNY

-
XI MOTOSERCE Swiętochłowice 2022

Między godz. 11.00 a 20.00 teren OSIR Skałka wypełnią atrakcje zorganizowane w ramach Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa MOTOSERCE.

W programie m.in. wystawy samochodów zabytkowych, off-roadowych i motocykli, pokazy średniowiecznych wojów, liczne koncerty, w tym zespołu Oberschlesien oraz parada motocyklowa ulicami miasta.

Program wydarzenia:

SCENA GŁÓWNA – koncerty zespołów:

* próby (godz. 8.00 -11.30),
* Piff Parre (godz. 11.40-12.30),
* Covernostra (godz. 12.40-13.40),
* Robert Kindla (godz. 13.40-14.40),
* Poza Światem (godz. 14.40-15.30),
* Chaos (godz. 16.30-17.10),
* 418 (godz. 17.30-18.10),
* Blacklight (godz. 18.30-19.20),
* Coria (godz. 19.40-20.30),
* Oberschlesien (godz. 20.50-21.50),

między występami zespołów odbędą się m.in. pokazy grup tanecznych oraz grup sportowych, a także quiz wiedzy o Świętochłowicach oraz prezentacje firm partnerskich i losowanie nagród dla krwiodawców.

TEREN BASENU EKOLOGICZNEGO (były park linowy)

* krwiobus (godz. 12.00-16.00),
* pokazy średniowiecznych wojów,
* atrakcje dla dzieci (animacje, malowanie twarzy itp.),
* strzelnica ASG,
* grill i ognisko.

TEREN KORTÓW TENISOWYCH I BOISKA ORLIK:

* pokazy sztuk walki,
* pokazy taneczne,
* pokazy Pierwszej Pomocy,
* zabawy dla dzieci.

TEREN ULICY PARKOWEJ:

* start i zakończenie parady motocyklowej ulicami miasta (13.00-13.30),
* wystawa samochodów zabytkowych (PRL),
* wystawa motocykli i samochodów off-road,
* prezentacja wozu bojowego Państwowej Straży Pożarnej,
* strefa bezpieczeństwa Wydziału Ruchu Drogowego KWP,
* symulator dachowania oraz symulator jazdy skuterem.


25.05.2021 - godz. 17.00

Stary Rynek
CZELADŹTM VOLNI

WSTĘP WOLNY

-
Czeladzkie Spotkania Motocyklowe '2022

Zapraszamy na comiesięczne CSM u Volnych na rynku w Czeladzi.


22.05.2022 - godz. 11.00

Kraków
POLSKA


https://www.gentlemansride.com
https://gfolk.me/DariuszNowak301127

WSTĘP WOLNY

-
XI DISTINGUISHED GENTLEMANS RIDE '2022
Niedziela 22 maja 2022 r. Na całym świecie

11 Edycja Wyróżnionej Dżentelmen's Ride odbędzie się w niedzielę 22 maja 2022! Zapisy trwają na https://www.gentlemansride.com . Dołącz do swoich kolegów na całym świecie, podczas jazdy razem!

Szczegoly Przejazdu w Krakowie
Sunday 22nd May 2022
21.05.2022 - godz. 11.00

Bulwary
OŚWIĘCIM


-
XIV MOTOSERCE OŚWIĘCIM '2022WSTĘP WOLNY


21.05.2022 - godz. 9.00

Rynek Główny
JAWORZNO-
XIV MOTOSERCE JAWORZNO '2022

WSTĘP WOLNY


21.05.2022 - godz. 10.00


KRAKÓW - MNIKÓW-
WIOSENNE SPOTKANIE MOTOCYKLISTÓW MNIKÓW 2022

Wydarzenie Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe

Koniec pandemii czyli początek dobrej zabawy !!!!!
Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana impreza „Wiosenne Spotkanie motocyklistów” organizowana przez Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe - po 2 latach wracamy na mnikowskie wzgórze !

WSTĘP WOLNY


15.05.2022 - godz. 15.00

Parafia pw św. Andrzeja Boboli w Bukownie
ul. Kościuszki 38
BUKOWNOWSTĘP WOLNY

-
VII PAPIESKI ZLOT MOTOCYKLOWY - BUKOWNO '2022
14.05.2022 - godz. 14.00

Stowarzyszenie Podlaś
ul. Jana Pawła II 104
MYSZKÓW

Klub Hous MKM 1948
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 7
MYSZKÓWWSTĘP WOLNY

-
DNI OTWARTE KLUB HOUSE MKM 1948

W dniu 14 maja 2022r zapraszamy wszystkich na Dni Otwarte naszej siedziby klubowej w Myszkowie przy ulicy Gałczyńskiego 9

Nieopodal naszego klubu na terenie Stowarzyszenia Podlas przy ulicy Jana Pawła II 104 odbędzie się rozpoczęcie Imprezy DNI OTWARTYCH

Program Dni otwartych.

* 14.00 – Oficjalne rozpoczęcie Imprezy
* 14.30 – Zespół POGORIA
* 16.00 – Konkurencja motocyklowa
* 16.30 – Zespól PIFF PARRE
* 18.00 – Konkurencja motocyklowa
* 18.30 – Zespół PROKO CREW

oraz wiele innych atrakcji kulinarnych i nie tylko.

Oczywiście podczas trwania imprezy można, a nawet trzeba będzie odwiedzić naszą siedzibę, którą sami budowaliśmy.

Serdecznie zapraszamy


14.05.2022 - godz. 10.00

CH Auchan
ul. Zuzanny 20
SOSNOWIEC-
XIV MOTOSERCE SOSNOWIEC '2022

Przy współpracy z Klasyczna Niedziela na tegorocznym MOTOSERCU odbędzie się zlot klasycznych samochodów rodem z USA.

Mustangs MC Poland

WSTĘP WOLNY


11.05.2022 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIEC-
II Sosnowieckie Spotkanie Motocyklowe

No to co? Gadu, gadu w tygodniu?

Stowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY


08.05.2022 - godz. 10.00-14.00

Centrum Sportów Letnich - Pogoria III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA-
XIV Ogólnopolska AKCJA MOTOSERCE '2022

Motoserce Dąbrowa Górnicza zaprasza na XIV edycję imprezy MOTOSERCE. Sztandarowa akcja poboru krwi rusza w niedzielę 8 maja o godzinie 10:00 na Pogorii III. Wszystkie szczegóły wydarzenia znajdziecie na plakacie.

Dzięki Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach będzie krwiobus, gdzie chętni krwiodawcy będą mogli oddać krew.

W programie konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych, losowanie nagród a dla każdego krwiodawcy koszulka i kubek MOTOSERCE 2022.

Partnerami są Pogoria Biega i MyDąbrowa.

WSTĘP WOLNY


07.05.2022 - godz. 12.00

plac Jana Pawła II
34-100 WADOWICE-

XIV MOTOSERCE WADOWICE '2022

ZAPRASZAMY W SOBOTE NA WADOWICKI RYNEK POBÓR KRWI W SPECJALNYM AUTOBUSIE OD GODZ. 10-14 KAŻDY, KTO ODDA KREW WEŹMIE UDZIAŁ W LOSOWANIU ROWERU UFUNDOWANEGO PRZEZ BURMISTRZA WADOWIC, KTÓRY OBIĄŁ PATRONAT HONOROWY NAD NASZĄ AKCJĄ MOTOSERCE W WADOWICACH.

Około godz. 12.00 zrobimy mała paradę ulicami Wadowic a od godziny 12.30 zagra dla was SWING COVERS BAND w zespole występują wadowiccy muzycy, których muzyka to ich życie. Około godziny 15.00 Odbędzie się losowanie nagrody głównej. Jak by ktoś był zainteresowany są okazjonalne blachy do nabycia.

WSTĘP WOLNY


01.05.2022 - godz. 12.00

plac Witkiewicza
plac Witkiewicza
BYTOM - STOLARZOWICE

Parafia Chrystusa Króla w Bytomiu-Stolarzowicach
ul. Suchogórska 127
BYTOM - STOLARZOWICE-
Pierwsze rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Bytomiu - Stolarzowicach

WSTĘP WOLNY30.04.2022 - godz. ?

Rynek Główny
PSZCZYNA-
XI MOTOSERCE PSZCZYNA '2022

Rezerwujcie termin 30 kwietnia 2022 r. Tego dnia widzimy się w Pszczynie na kolejnej odsłonie Motoserca.

Zrobimy wszystko, aby ta edycja zapadła w Waszej pamięci. Bardzo chcemy się z Wami wszystkim spotkać.

WSTĘP WOLNY


30.04.2022 - godz. 10.00

Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej w Licheniu Starym
ul. Toruńska
LICHEŃ STARY-
X OGÓLNOPPOLSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLI I POJAZDÓW ZABYTKOWYCH LICHEŃ '2022

Serdecznie zapraszamy na X otwarcie sezonu motocyklowego oraz pojazdów zabytkowych w Licheniu! Jako że jest to okrągła 10 rocznica dołożymy wszelkich starań aby na długo zapadła wam w pamięci! Co mamy na myśli.

WSTĘP WOLNY


27.04.2021 - godz. 17.00

Stary Rynek
CZELADŹTM VOLNI

WSTĘP WOLNY

-
Czeladzkie Spotkania Motocyklowe '2022
z Mammobusem

W tym roku CSM zaczynamy od akcji profilaktycznego badania piersi. W tym dniu w godzinach od 12.00 do 19.00 na czeladzkim rynku zostanie podstawiony Mammobus. Zachęcamy wszystkie motocyklistki jak i mieszkanki Czeladzi do uczestnictwa w tej akcji. Zasady:

* 1. Kobiety w wieku 50-69 lat badanie darmowe, bez skierowania od lekarza.
* 2. Kobiety poniżej 50 roku życia muszą mieć skierowanie od lekarza. Ze względu, iż odbywa się to podczas CSM opłata wynosi TYLKO 80 zł.

Istnieje możliwość zdalnej rejestracji na badanie pod numerem telefonu 58 767 34 44.
Cała reszta bez zmian, czyli jak zawsze spotkanie ?? przy ?? 0%, jedzeniu i dobrej muzyce.


Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z autoryzowanym dealerem Indian w Katowicach. Na początek naszej współpracy mamy dla Was mega niespodziankę podczas CSM oprócz mammografu, na rynku będzie stoisko Indiana i do Waszej dyspozycji będą dwa testowe motocykle: Scout Bobber Twenty oraz FTR w wersji S. Zachęcamy do rezerwacji jazd testowych po Czeladzi w dniu i godzinach CSM pod numerem telefonu 500 370 269.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.


24.04.2022 - godz. 09.30

Kosciół pw Matki Bożej Bolesnej
ul.
ZAWADA

Ołtarz Papieski
ul.
STARY SĄCZmotosacz.pl

-
Sądeckie rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Zapraszamy wszystkich właścicieli i miłośników dwóch kółek, na coroczne Sądeckie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego, które w tym roku odbędzie się w niedzielę 24.04.2022! Szczegóły imprezy na plakacie.

WSTĘP WOLNY


24.04.2022 - godz. 15.00

Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej BAZYLIKA MNIEJSZA pw. św. Mikołaja
Franciszkańska 1
RYCHWAŁDWSTĘP WOLNY

-
do Rychwałdu na rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Zapraszam serdecznie do Rychwałdu na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią i związanymi z nią ograniczeniami wracamy do pięknej tradycji podbeskidzia. Jak zawsze rozpoczynamy uroczystą Mszą św. o godz. 15:00 w intencji wszystkich motocyklistów, prosząc o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Krzysztofa w nadchodzącym sezonie. Będziemy modlić się także za tych, których z nami już nie ma, aby w radości wiecznej śmigali na niebieskich autostradach. Nasza pamięć o Nich to nasza powinność. Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne to śmiało można wjeżdżać główną bramą i parkować maszyny wokół kościoła. Po Mszy zapraszam na równie tradycyjne ognisko i herbatkę w ogrodzie. Przywieście swoje smakołyki, a reszta będzie przygotowana na miejscu.


24.04.2022 - godz. 12.00

Parking Tesco Żywiec
Aleja Legionów
ŻYWIECWSTĘP WOLNY

-
Rozpoczęcie Sezonu 2022 z Moto Żywiec! MotoGrill!

Witajcie!

W końcu wydarzenie na które każdy z was czekał!

Spotykamy się jak zawsze pod Tesco aleja Legionów 45 34-300 Żywiec 24 kwietnia o godzinie 12:00. Pod Tesco każdy będzie mógł zakupić bloczek który na miejscu wymieni na kiełbaskę z grilla w zestawie z chlebem oraz dodatkami. Na każdego do zestawu będzie czekać również herbata.

Na naszych stoiskach będzie możliwość zakupienia:

- blach pamiątkowych
- koszulek Moto Żywiec

Miejsce tegorocznego rozpoczęcia ogłosimy wkrótce, spodziewajcie się naprawdę grubej imprezy.
Wkrótce więcej informacji
Zapraszamy !


24.04.2022 - godz. 10.30

Parking WORD
ul. Hallera 1
CZĘSTOCHOWA

JASNA GÓRA
CZĘSTOCHOWAWSTĘP WOLNY

-
X Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy.
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2022

* 10.30 - Zbiórka motocyklistów na placu manewrowym WORD przy ul. Hallera 1 w Częstochowie.
* 11.00 - Wyjazd Parady Motocyklistów na Jasną Górę, zaplanowaną trasą.
* 12.00 - Uroczysta Msza Święta na Szczycie Jasnogórskim, błogosławieństwo dla uczestników Zjazdu Gwiaździstego i poświęcenie motocykli.
* 13.30 - Zakończenie uroczystości. CZĘSTOCHOWA - Jasna Góra 24 kwietnia 2022

Koleżanki i Koledzy, Motocyklistki i Motocykliści,
pasjonaci motocykli, historii ruchu motocyklowego i dobrej zabawy na jednośladach!

Informujemy, że Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy – w roku 2022 – organizujemy dnia 24 kwietnia (niedziela).

W imię pielęgnacji tradycji historycznej, która w latach trzydziestych XX w. stała się początkiem Motocyklowych Zjazdów Gwiaździstych do Częstochowy, corocznie w kwietniu organizujemy spotkanie motocyklistów z całej Polski, aby zainaugurować uroczystą Mszą Św. i motocyklową paradą przez nasze miasto, kolejny udany sezon.

Do współpracy zaprosiliśmy także inne środowiska motocyklowe Częstochowy i sąsiednich miejscowości.

W tym roku szczególnie ważny z kilku powodów:

- okazji 90-lecia istnienia Zjazdu, po raz pierwszy zorganizowanego w Częstochowie w 1932 roku,
- jubileuszowego 10-tego Zjazdu organizowanego przez Stowarzyszenie „Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy”,
- organizowanego po raz pierwszy wspólnie z Częstochowskim Towarzystwem Motocyklowym, kontynuatorem m.in. Rajdów Jurajskich organizowanych przez przedwojenny CTCiM - Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów i Motocyklistów.

Planujemy, jak w latach poprzednich:
Uroczysta Msza Święta na Jasnej Górze o godz. 12.oo, paradny przejazd ulicami Częstochowy pod mury Klasztoru Jasnogórskiego oraz spotkanie motocyklistów przy grillu na terenie klubu Częstochowskiego Towarzystwa Motocyklowego – naszych partnerów, z którymi w tym roku realizować będziemy Zjazd Gwiaździsty.

Czekamy w Częstochowie na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy podziałów! Przekonani jesteśmy, że nasze przyjazne i otwarte miasto oraz Klasztor Paulinów na Jasnej Górze, będą świetnym miejscem do rozpoczęcia sezonu motocyklowego 24.04.2022 ze Stowarzyszeniem „Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy”, Częstochowskim Towarzystwem Motocyklowym oraz motocyklistami z Częstochowy i okolic.


23-24.04.2022 - godz. 10.00

Amfiteatr Skalite
ul. Wypoczynkowa 1
SZCZYRK

Ddolna stacja kolei gondolowej, Szczyrk Mountain Resort
ul. Salmopolska 53 B
SZCZYRKWSTĘP WOLNY

-

I OTWARCIE ŚLĄSKIEGO SEZONU MOTOCYKLOWEGO W SZCZYRKU

Kilka istotnych informacji dla uczestników OTWARCIA ŚLĄSKIEGO SEZONU MOTOCYKLOWEGO BESKIDY 2022 w Szczyrku:

* miasteczko motocyklowe zlokalizowane będzie na parkingu przy dolnej stacji kolei gondolowej w ośrodku Szczyrk Mountain Resort, ul. Salmopolska 53 B,
* wszyscy motocykliści proszeni są o zgłoszenie się do Biura Organizatora w godz. 9:00-18:00 (namiot w pobliżu kas ośrodka, przy parkingu),
* w Biurze Organizatora motocykliści otrzymają pamiątkową naklejkę oraz bon, na podstawie którego w kasie ośrodka odbiorą bilet na wjazd/zjazd koleją gondolową na Halę Skrzyczeńską (pierwsza kasa z lewej od strony gondoli),
* kolej otwarta będzie w godz. 9:00-16:00
* UWAGA!? Z przyczyn bezpieczeństwa jutrzejsza parada motocykli z amfiteatru pod gondolę NIE ODBĘDZIE SIĘ
* Patronat nad wydarzeniem przejęli: Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Starosta Powiatu Bielskiego Andrzej Płonka, Burmistrz Miasto Szczyrk Antoni Byrdy oraz Jarosław Klimaszewski - Prezydent Bielska-Białej

Już 23-24 kwietnia odbędzie się w Szczyrku wyjątkowe wydarzenie - 1.OTWARCIE ŚLĄSKIEGO SEZONU MOTOCYKLOWEGO BESKIDY 2022. Miasteczko motocyklowe zlokalizowane będzie przy dolnej stacji kolei gondolowej Szczyrk Mountain Resort, a w nim m.in. stoiska wystawców, muzyka, konkursy wiedzy, pokazy ratownictwa medycznego i prezentacje nowości sprzętowych. Parada motocyklowa sobota 15:30. Dla wszystkich motocyklistów wyjazd Gondolą w Szczyrk Mountain Resort w dniach zlotu jest za darmo!

Miejsce:
dolna stacja kolei gondolowej, Szczyrk Mountain Resort
parada motocyklowa na trasie amfiteatr Skalite-Szczyrk Gondola

Organizator: Miasto Szczyrk

Cel imprezy:

otwarcie sezonu motocyklowego regionu śląskiego,
przedsezonowe spotkanie środowisk motocyklowych Polski Południowej,
promocja walorów krajoznawczych, kulturowych, turystycznych Beskidów,
propagowanie bezpiecznej jazdy na motocyklach,
propagowanie trzeźwości kierujących pojazdami w ruchu drogowym,
prezentacja nowoczesnej infrastruktury turystycznej ośrodka Szczyrk Mountain Resort

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowywana jest miła niespodzianka!

Program:

23 kwietnia 2022 - sobota

godz. 10:00 - otwarcie miasteczka motocyklowego, prezentacja sprzętu, ubrań, akcesoriów motocyklowych na stoiskach promocyjnych - parking przy dolnej stacji kolei gondolowej, ul. Salmopolska 53 B
godz. 11:00-15:00 - możliwość wjazdu uczestników koleją gondolową na Halę Skrzyczeńską
godz. 12:00 - konferencja prasowa "Beskidy jako atrakcyjna destynacja turystyki motorowej", Restauracja Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej (konferencja dla zaproszonych gości i mediów)
godz. 15:00 - formowanie parady motocyklowej, amfiteatr Skalite
godz. 15:30 - przejazd parady motocyklowej na trasie amfiteatr Skalite - Szczyrk Gondola
godz. 16:00 - oficjalne otwarcie wydarzenia
godz. 16:00-18:00 - pokazy ratownictwa medycznego

24 kwietnia 2022 - niedziela

godz. 10:00 - otwarcie miasteczka motocyklowego, prezentacja sprzętu, ubrań, akcesoriów motocyklowych na stoiskach promocyjnych - parking przy dolnej stacji kolei gondolowej, ul. Salmopolska 53 B
godz. 11:00 -nabożeństwo otwierające sezon motocyklowy, Parafia Ewangelicka w Szczyrku Salmopolu
godz. 11:00-15:00 - możliwość wjazdu uczestników koleją gondolową na Halę Skrzyczeńską

W trakcie całego wydarzenia:

muzyka DJ
konkursy wiedzy
pokazy ratownictwa medycznego
prezentacje nowości sprzętowych i inne.


23-24.04.2022 - godz. 9.00

OSIR Zawiercie
ul. Moniuszki 10
ZAWIERCIE

Jurassic Moto Center
ul. Kościuszki 196b
OGRODZIENIECWSTĘP WOLNY

-

II RAJD JURAJSKI - Otwarcie sezonu motocyklowego!
Jurajskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego Zawiercie 2022

Stowarzyszenie Jurajskich Motocyklistów, Miasto Zawiercie oraz Jurassic Moto Center Rental serdecznie zapraszają wszystkich motocyklistów na Oficjalne Jurajskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego Zawiercie 2022.

Otwieramy sezon 2022 w Jurassic Moto Center, a już po raz drugi mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić brać motocyklową do wzięcia udziało w II Jurajskim Rajdzie motocyklowym który poprowadzi uczestników przez najpiekniejsza miejsca naszego regionu. Po zakończonym rajdzie wśród biorących udział zostanie wylosowana nagroda: Motocykl z wypożyczalni JMCR.

Każdy uczestnik otrzyma PAKIET STARTOWY.

Dla uczestników imprezy nie biorących udziału w rajdzie - a w czasie jego trwania - przygotowaliśmy możliwość wzięcia udziału w INSTRUKTAŻU SZKOLENIOWYM doskonalenia techniki jazdy motocyklem, z wielokrotnym mistrzem kraju i szkoleniowcem z wieloletnim stażem Arturem Wajdą.

Jednocześnie odbywać się będą wycieczki krajoznawcze kolumną motocykli, gdzie będziesz mógł pojechać najnowszym motocyklem BMW lub INDIAN!

Na miejscu imprezy po zakończeniu rajdu firmy branży motocyklowej zaprezentują jaki asortyment przygotowały dla nas na rok 2022.

Nie zabraknie zaplecza gastro w formie GRILL POINTu, a Jurassic Moto Center Caffe serwować będzie najlepszą kawę w mieście i Wasze ulubione piwo MOTOCYKLOWE z lokalnego browaru.

Na koniec dnia dla najwytrwalszych AFTER PARTY z dj Majkk!
Taneczna muzyka, OPEN BAR, catering i szceroko rozumiana INTEGRACJA do wczesnych godzin porannych dnia kolejnego - więc i Ciebie nie może zabraknąć.

Sczegółowy plan imprezy:
Miejsce: Jurassic Moto Center (Ogrodzieniec, ul. Kościuszki 196b)

Data: 23.04.2022

Godz 09:00 - Rozpoczęcie rajdu i wycieczek krajoznawczych flotą motocykli JMCR.
Godz 10:00 - Zbiórka Korona OSIR Zawiercie.
Godz 11:00 - Instrukataż szkoleniowy doskonalenia techniki jazdy z Arturem Wajdą.
Godz 12:00 - Nabożeństwo, Bazylika św. Piotra i Pawła, Zawiercie.
Godz 12:45 - Przejazd do JMCR .
Godz 13:30 - Przywitanie w Jurassic Moto Center i rozpoczęcie części edukacyjno rozrywkowej.
Godz 16:00 - Prezentacja firm z branży motocyklowej.
Godz 16:30 - Rozstrzygnięcie konkursów i rozdanie nagród.
Godz 20:00 - AFTER PARTY z Dj MAJKK

O oprawę muzyczną całej imprezy zadba DJ MAJKK!

Cennik:

Wjazd na impreze: FREE!
Udział w wycieczce krajoznawczej po Jurze: FREE
Wynajem motocykla BMW lub INDIAN na wycieczkę po Jurze: 123 zł
Udział w rajdzie: 100 zł (cena pakietu startowego)
Udział w instruktażu doskonalenia techniki jazdy: 100zł
After Party: 150 zł

Zgłoszenia chęci udziału w rajdzie, afterparty, lub wynajmu motocykla prosimy kierować na:
biuro@jmcr.pl Informacje: 533 018 017, 533 018 042

Rajd ma charakter krajoznawczy, przebiega drogami publicznymi. Jedziemy zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Do zobaczenia w JMCR!ZAPROSZENIE DOBRA
Miejsce: Jurassic Moto Center (Ogrodzieniec, ul. Kościuszki 196b)

Data: 24.04.2022

Moi drodzy! W niedzielę 24 kwietnia, wielu motocyklistów/motocyklistek pomknie na swoich rumakach do Częstochowy. Po zakończeniu inauguracji sporą część ruszy na trasy pięknej Jury. Każdy, kto będzie przejeżdżał przez Ogrodzieniec będzie mógł zatrzymać się, pogadać, zjeść pyszna kiełbasę płacąc ile zechce. A teraz najważniejsze!!!!

Całość uzbieranych pieniędzy za kiełbasy przeznaczamy na leczenie Marcina z Żelisławic. Niestety u Marcina zdiagnozowano guza płatu czołowego. Leczenie jest cholernie drogie, a on ma dla kogo żyć. Wiecie jaką moc posiada nasze motocyklowe społeczeństwo , nasze maszyny nie raz ruszyły niebo i stopiły asfalt. Właśnie jest moment na kolejny cud !!

Punkt z poczęstunkiem znajduje się w Jurassic Moto Center Rental, ul. Kościuszki 196B, Ogrodzieniec. Będzie tam również impreza w sobotę, więc wielu z Was będzie wiedziało gdzie jechać. Ponadto będziemy robić zdjęcia do specjalnego Moto albumu - kto zechce uwieczni siebie i maszynę , więc same zalety!!!

ZAPRASZAMY!!!


23.04.2022 - godz. 16.00

ARTNOVA Caffe & Pub
ul. Rynek 4
MYSŁOWICE-

SPOTKANIE PASJONATÓW MOTOCYKLI W MYSŁOWICACH

Macie motocykl i kochacie nim jeździć i przydałaby się chwila odpoczynku i pogawędki z innymi osobami z tą samą pasją. Stowarzyszenie Motocyklowi Dawcy Szczęścia z Mysłowic zaprasza na spotkanie pasjonatów motocykli, które odbędzie się na Mysłowickim Rynku w ARTNOVA Caffe & Pub.

Bezpiecznie zaparkujesz motocykl, wypijesz piwko 0%, zjesz coś na miejscu.

LwG i do zobaczenia.

WSTĘP WOLNY


23.04.2022 - godz. 14.00

Steel Virgin
ul. Rynek
43-603 JAWORZNOWSTĘP WOLNY

-

Otwarcie Sezonu Motocyklowego Jaworzno 2022 Parada

Po raz kolejny pasjonaci motocyklizmu z Jaworzna mają zaszczyt zaprosić innych entuzjastów do naszego pięknego miasta. Jak co roku trasa miła i niezbyt uciążliwa. Oczywiście jak zawsze postaramy się o blachy i inne okolicznościowe pamiątki.

Kochani. Wielka prośba. Nie myjcie okien, samochodów, motocykli... Nie podlewajcie ogrodów. Pogoda i tak jest podła...

Lepiej pojechać broodnym motocyklem niż w deszczu lub wcale...

A tak serio zbieramy się od 14 na Rynku w Jaworznie tak aby wspólnie wyjechać o 15. Celebrujmy nadejście Wiosny. Pozdrawiam LwG.

Regulamin PARADY MOTOCYKLOWEJ – Jaworzno 23.04.2022

* 1.Organizatorami Parady Motocyklowej jest Adam Sokołowski wraz z grupą Motocykliści Jaworzno,zamieszkały w Jaworznie ul. Krótka 12 43-600 Jaworzno
* 2.Parada Motocyklowa jest elementem Oficjalnego Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Jaworznie.
* 3.Dokonanie zgłoszenia jest równoznaczne z jednoczesnym złożeniem Organizatorowi przez uczestnika oświadczeń o : zdolności do udziału w Paradzie i o uczestnictwie na własną odpowiedzialność, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zapoznaniu się i przestrzeganiu niniejszego regulaminu.
* 4.W Paradzie Motocyklowej uczestniczyć mogą motocykle, skutery wraz z pasażerami.
* 5.Warunkiem uczestnictwa w Paradzie jest posiadanie pojazdu z ważnymi badaniami technicznymi i ważną polisą OC, prawa jazdy, dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdami,
dokumentu tożsamości lub legitymacji, ochronnego kasku motocyklowego atestowanego.
* 6.Pojazdem uczestniczącym w Paradzie Motocyklowej może jechać tylko ilość osób określona w dowodzie rejestracyjnym.
* 7.Stan techniczny pojazdów oraz uprawnienia kierowców mogą zostać zweryfikowane przez Organizatorów lub odpowiednie organy.
* 8.W Paradzie Motocyklowej mogą uczestniczyć jedynie osoby niebędące pod wpływem alkoholu, ani pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, a także pod wpływem wszelkich środków mogących ograniczyć prawidłowe prowadzenie pojazdu.
* 9.Organizatorzy mają prawo zabronić uczestniczenia w Paradzie Motocyklowej każdemu, kogo zachowanie mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo uczestników i widzów.
* 10.Przejazd prowadzony będzie w warunkach ograniczonego ruchu drogowego i dlatego należy bezwzględnie przestrzegać przepisów ruchu drogowego.
* 11.W trakcie Parady Motocyklowej jego uczestnicy korzystają tylko z jednego pasa ruchu.
* 12.Uczestnicy Parady mają obowiązek jazdy w uformowanej kolumnie z prędkością wyznaczoną przez pilota, (zakaz wyprzedzania pilota, opuszczania kolumny, wyjeżdżania na przeciwległy pas ruchu, wyprzedzania, wjeżdżania na chodniki dla pieszych, wjeżdżania na pasy rozdzielające jezdnię, zawracania, akrobacji na pojeździe). Zgodnie z USTAWĄ z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 98, poz. 602) Art. 60.1 zabrania się używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim.
* 13.Organizatorzy Parady zapewniają pilotowanie kolumny samochodów i motocykli poprzez
zabezpieczenie czoła i tyłu kolumny pojazdów, a także zabezpieczenie skrzyżowań zbiegu ulic na trasie Parady Motocyklowej.
* 14.Każdy uczestnik Parady Motocyklowej stosuje się do poleceń służb porządkowych Organizatora oraz Policji.
* 15.Uczestnicy Parady Motocyklowej biorą udział w imprezie na własne ryzyko.
* 16.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników Parady Motocyklowej oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich. Każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie.
* 17.Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznania się z regulaminem.
* 18.Każdy uczestnik przejazdu zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu pod groźbą usunięcia z Parady Motocyklowej

ORGANIZATOR
Sokołowski Adam, Motocykliści Jaworzno


23.04.2022 - godz. 10.00

Parking Kaufland
ul. Okrężna 1
ŻORY

Ośrodek rekreacyjny Gwaruś
ul. Baranowicka 60
43-267 SUSZECGPS: 50,020314, 18,773596

-

WRM MC Żory - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2022

WRM MC Poland Chapter Żory organizuje huczne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2022!

Przez cały dzień bawić się będziemy przy dobrej muzyce i fantastycznych konkursach.

Zaczynamy od godziny 10:00, wstęp na teren Ośrodka jest bezpłatny.

W programie koncerty rockowe, jazdy testowe nowymi motocyklami różnych marek, parada ulicami miasta Żory, konkursy z nagrodami, msza z poświęceniem motocykli dla chętnych oraz dyskoteka do rana...

Dla chętnych na godzinę 15:15 Katolicki Klub Motocyklowy Souls' Hunters Żory zaprasza na poświęcenie motocykli i mszę w Kościele Rzymskokatolickim Pw. Miłosierdzia Bożego przy ulicy Okrężnej 1 (obok Kauflandu) w Żorach.

Oczywiście, że będzie parada! I to jeszcze jaka!
Start parady o godz. 16:00. Miejsce zbiórki Żory, ul. Okrężna 1 (obok Kauflandu).

WSTĘP WOLNY


22-24.04.2022

Ośrodek
ul.
Ustronie MorskieIMPREZA FORUMOWA

-

ForumJunaka - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2022

Przypominam tym co nie sledza forum na bieżąco , że termin rozpoczęcia sezonu w Ustroniu Morskim został przełożony na 22-24 kwietnia. Proszę o aktualizację listy obecności. Pojawił się również nr konta na który można wpłacać zaliczki najlepiej do 20 marca

Piątek:

Przyjazdy planowane są od 13.00 (jak ktoś przyjedzie wcześniej to też nic się nie stanie) wieczorem kolacja przy ognisku ( po dwie kiełkaski na głowę i bułeczki i coś jeszcze np bigos) impreza przy ognisku i w sali bankietowej (osobny budynek)

Sobota

* od 9.00 do 11.00 Śniadanie ( w sali bankietowej)
* 12.30 Ustawiamy sie do wyjazdu na tradycyjnie już przygotowaną przez Piotrka 72 objazdówkę ( nie daleka max na 2,3 h)
* 15.00 Obiad ( 2 dania- podobno coś dobrego)
* Po obiedzie czas wolny dla tych co chcą zamoczyć nogi w zimnym Bałtyku albo uzupełnić zapasy alkoholu co skonczyły się już pierwszego dnia( są tam jakieś markety typu Dino itp.)
* 19.00 ognisko i kolacja
* Po kolacji impreza w stylu dowolnym

Niedziela

* 9.00 śniadanie i smutnych pożegnań czas


18.04.2022 - godz. 12.00

Bazylika św. Mikołaja
Plac Świętej Kingi 9
BOCHNIA-
XVIII Galicyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

WSTĘP WOLNY
18.04.2022 - godz. 12.00

MOSiR Pod Wałką
aleja Jana Łyska 8
CIESZYNWSTĘP WOLNY

-
Wielkanocne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Cieszynie

Jak co roku, zapraszamy na tradycyjne Wielkanocne rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Cieszynie, spotkamy się na parkingu pod Wałką w Lany Poniedziałek tj. 18.04.2022 r. Zbiórkę na parkingu rozpoczynamy o godzinie 12.00 , po czym o 13.00 wyruszymy wspólnie w kierunku Puńcowa. Na miejscu czekać na Was będą kiełbaski z grilla i domowe ciasto, nie zabraknie również kawy, herbaty i czegoś bezalkoholowego.

Regulamin Imprezy Cieszyn, 18.04.2022

01. Organizatorem Imprezy jest Stowarzyszenie MM SCI i Motocykliści i Motocyklistki SCI, dalej zwane jako „organizator”.
2. Impreza rozpoczyna się w Cieszynie na parkingu pod Wałką.
03. W imprezie może uczestniczyć każda osoba posiadająca motocykl lub będąca pasażerem kierowcy oraz osoby trzecie będące zaproszonymi gośćmi imprezy. Osoby nieletnie będące uczestnikami imprezy mogą przebywać na terenie wyłącznie pod opieką rodziców lub ich prawnych opiekunów.
04. Każdy kierowca uczestniczący w paradzie powinien posiadać uprawnienia niezbędne do kierowania swoim pojazdem. Pojazd powinien być sprawny, posiadać ważne badania
techniczne i ubezpieczenie OC.
05. Uczestnik parady ma obowiązek przestrzegania przepisów ruchu drogowego i stosować się do poleceń wydawanych przez osoby wyznaczone przez organizatora.
06. Kolumnę parady prowadzi oznaczony motocykl pilotujący, którego nie wolno wyprzedzać.
07. Organizator ma prawo zabronić uczestniczenia w paradzie każdemu, kogo zachowanie mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo uczestników i widzów.
08. W trakcie imprezy każdy uczestnik zobowiązany jest to pozostawienia motocykla w miejscu wyznaczonym przez organizatora.
09. Za zachowanie uczestników na i poza terenem imprezy organizator nie ponosi odpowiedzialności. Oznacza to, że każdy uczestnik imprezy ponosi odpowiedzialność
cywilną i karną za własne zachowanie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy oraz ich sprzętu, jeżeli nie były one skutkiem działań organizatora.
10. Zabrania się wnoszenia na teren imprezy środków odurzających, materiałów i przedmiotów niebezpiecznych.
11. Wszyscy uczestnicy imprezy zobowiązani są do zachowania porządku i czystości.
12. Uczestnik wyraża zgodę na utrwalanie przebiegu imprezy oraz zgadza się na filmowanie i fotografowanie oraz wykorzystanie powstałych w ten sposób materiałów dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych stowarzyszenia.
13. W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się Covid, każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania obecnie obowiązujących obostrzeń, zachować
odpowiedni dystans w stosunku do innych uczestników i posiadać maseczkę ochronną oraz stosować ją w miejscach, w których wymagają tego przepisy.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy w terminie 24 godzin przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia.
15. Uczestnictwo w paradzie i przebywanie na terenie imprezy jest równoznaczne z zapoznaniem się z zapisami regulaminu oraz polityki RODO i przyjęciem ich do stosowania.
16. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania powyższego regulaminu oraz przepisów obowiązujących na terenie RP.
17. Wszelkie występki uczestników i nie stosowanie się do Regulaminu spowodują wykluczenie z imprezy.


16.04.2022 - godz. 12.00

Kościół Chrystusa Króla
ul. Suchogórska 127
41-900 BYTOM - Stolarzowice-
Moto - święconka

Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli na pierwszą Moto - Święconkę w naszej parafii.

WSTĘP WOLNY


16.04.2022 - godz. 11.30

BP w Andrychowie
ul. Krakowska 25
ANDRYCHÓW

Kościół p.w. św. Macieja Apostoła
ul. Rynek 37
ANDRYCHÓW-
Moto - święconka

Moto Święconka motocyklistów z Andrychowa i oklic.

Zbiórka na BP w Andrychowie na ulicy Krakowskiej 25, o godz: 11:30.
Wyjazd do Parafi św. Macieja 11.45.

Po poświeceniu pokarmów zapraszamy do Domu Klubowego na kawę i herbatę.

WSTĘP WOLNY


13.04.2022 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

-
II Sosnowieckie Spotkanie Motocyklowe

No to co? Gadu, gadu w tygodniu?

Jeśli tak, to zapraszamy jak w sezonie 2021 w to samo miejsce i o tej samej porze w ten sam dzień miesiąca. Pamiętacie? Nie? To przypominamy - w każdą drugą środę miesiąca

WSTĘP WOLNY


10.04.2022 - godz. 11.00

CH Auchan
ul. Zuzanny 20
SOSNOWIEC

OSiR Spodek Katowice
Palc Sławka i Antalla
KATOWICEStowarzyszenie "Dawcy Uśmiechu"

WSTĘP WOLNY

-
"Bezpieczna Droga... informujemy, edukujemy, uświadamiamy"

Stowarzyszenie Motocyklowe "Dawcy Uśmiechu" wraz z współorganizatorami zapraszam wszystkich Miłośników motoryzacji na wydarzenie "Bezpieczna Droga" czyli Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2022, Które odbywać się będzie na parkingu Auchan Sosnowiec ul. Zuzanny 20.

Przygotowaliśmy dla Was multum atrakcji m.in.:

* Parada motocykli
* Szkolenia Pierwszej Pomocy
* Szkolenia z Strażą Pożarną
* Animacje dla dzieci i nie tylko
* Pokazy na żywo zdarzeń drogowych
* Występy sceniczne
* Świetna muzykę która zapewnią
* Festyn rodzinny??
I wiele, wiele więcej...

* Impreza startuje muzycznie o 11:00.
* O 12:00 Startuje parada motocykli z Katowic z palcu Sławka i Antalla pod OSiR Spodek Katowice i jedziemy na parking C.H. Auchan w Sosnowcu ul. Zuzanny 20. Jesteśmy zabezpieczani przez Policję, medycznie przez Stowarzyszenie Ratujemy+, ochroniarsko przez Grupę Wolf i przez naszych Ściganych z uprawnieniami do kierowania ruchem drogowym. Regulamin uczestników parady zostanie zamieszczony w sobotę oraz rozdawany przed wyjazdem. Zapraszamy serdecznie!
* Planowany przyjazd parady to 13:00.

Wydarzenie jest pod Patronatem Prezydenta Miasta Sosnowiec Arkadiusza Chęcińskiego.
Przewidywany koniec wydarzenia 16:30.

Oficjalne afterparty jest na karaoke prowadzonym przez DJ DuDi w Inferno Cocktail Bar & Club w Sosnowcu przy ul. Targowej 9. (Mamy parking w bramie gdzie można pozostawić samochody, motocykle)

O wszystkich informacjach będziemy informować na Naszych fanpage'ach i mediach społecznościowych.

Widzimy się w niedzielę 10 kwietnia na parkingu Auchan Sosnowiec. LwG


10.04.2022 - godz. 10.30

Mosir Pińczów
Pałęki 26
PIŃCZÓWWSTĘP WOLNY

-
V Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie

To już piąte Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Pińczowie ale pierwszy raz w nowym miejscu a mianowicie dzięki uprzejmości Pana Włodzimierza Baduraka Burmistrza Pińczowa główna uroczystość odbędzie się na terenie MOSIR w Pińczowie. Zmiana miejsca podyktowana była co roku zwiększającą się frekwencją uczestników a co za tym idzie wymaga od organizatorów szczególnych środków bezpieczeństwa.

Tym razem zaczynamy od Parady Motocyklowej która wystartuje o godz. 11:00 z parkingu przy obwodnicy Pińczowa od strony Buska -Zdroju. Parada przejedzie na miejsce wydarzenia ,czyli MOSIR Pińczów gdzie o godz. 12 :00 będzie odprawiona Msza Polowa w intencji motocyklistów przez Ojców z Klasztoru Ojców Franciszkanów

Sanktuarium Matki Bożej Mirowskiej w Pińczowie którzy od lat wspierają nasze wydarzenia.

Po mszy nastąpi poświęcenie przybyłych pojazdów .

Serdecznie zapraszamy .LW.


03.04.2022 - godz. 09.00

JASNA GÓRA
CZĘSTOCHOWA

WSTĘP WOLNY

-
XIX Zlot Gwiaździsty im. Ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego na Jasnej Górze. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2022

XIX Zlot Gwiaździsty im. Ks. Ułana Zdzisława Peszkowskiego Jasna Góra 2022 - Częstochowa odbędzie się w terminie od 2 do 3 kwietnia 2022 r. Szczegółowy program i charakter spotkania na Błoniach Jasnogórskich zostanie przedstawiony niebawem. W zeszłym roku, nie było oficjalnej parady i spotkania na Górce Przeprośnej, był za to spontaniczny ogólnonarodowy, całkowicie oddolny zryw motocyklowy. Z całej Polski przyjechało do Częstochowy ponad 10- 15 tys. motocykli. Integracja w Częstochowie spowodowała ogólnokrajowy medialny atak lewicowej i polskojęzycznej prasy i telewizji.

Jak będzie w tym roku, zobaczymy. Jedno jest pewne. Mamy już sprawdzoną i potwierdzoną datę tegorocznej edycji otwarcia sezonu motocyklowego. Na "Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego" zaprasza Was oczywiście organizator, czyli Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński.

Sanktuarium św. Ojca Pio na Przeprośnej Górce tomiejsce, gdzie zazwyczaj zbiera się ekipa przed paradą.


26.03.2022 - godz. 12.00

parking przy McDonald's - godz. 14.00
Al. Józefa Piłsudskiego 37
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

Hala Widowiskowo- Sportowa Jastrzębie-Zdrój
Aleja Jana Pawła II 6
JASTRZĘBIE-ZDRÓJWSTĘP WOLNY

-
XIII Bura Suka 2022 - Motocyklowe Pożegnanie Zimy
WRM MC Poland chapter Jastrzębie-Zdrój

Kultowa, motocyklowa impreza w Jastrzębiu Zdroju.
Bura Suka 2022-Motocyklowe Pożegnanie Zimy

Termin: 26 marca 2022
Start imprezy : godz. 12.oo
Miejsce: Parking przy HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA
Jastrzębie-Zdrój, Aleja Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Zbiórka na paradę: godz. 14.00
Start Parady: 14.30
Miejsce; parking przy McDonald's

Miejsce: Hala Widowiskowo-sportowa al. J. Pawła II, Jastrzębie-Zdrój
godz:

* 12.00 start imprezy
* 12.30 koncert zespołu CHRUST
* 14.00 wyjazd na paradę pod McDonald's
* 14.30 parada rusza spod McD i jedzie pod halę
* 15.00 Koncert zespołu MONSTERLLICA
* 15.50 (ok.) konkursy dla przybyłych
* 16.10 dalsza część koncertu
* 17.00 koniec koncertu
* 17.30 jedziemy na Afterparty do naszego klubu ul.Ranoszka 24a, zapraszamy wszystkich chętnych na .....

W programie jeszcze:
Palenie Burej Suki-Zimy
Koncert, zabawa i to wszystko co powinno byś na tej imprezie.
Jadło i picie też będzie dostępne.
Afterparty: do rana


26.03.2022 - godz. 10.00

4ride
ul. Żelazna 15B
KATOWICEWSTĘP WOLNY

-
Odpalamy sezon!
Najlepszy grill motocyklowy w 4ride Katowice!

Już 26 marca zapraszamy Was do naszego salonu w Katowicach na imprezę z okazji rozpoczęcia sezonu. Nasz nowy megastore to 500 m2 powierzchni, na której znajdziecie największa ofertę odzieży, kasków, części i akcesoriów dla motocyklisty i motocykla. W trakcie imprezy, która odbędzie się na miejscu, będziecie mogli skorzystać z wielu atrakcji, takich jak m.in. konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, konsultacje z dopasowywania odzieży motocyklowej i wiele innych. Całość przeprowadzona będzie w formie klimatycznego (i darmowego) grilla.

Najlepsze zostawiamy na koniec: gwiazdą wydarzenia będzie Rafał Pasierbek, znany jako Stunter13! Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników stuntu motocyklowego. Rafał pokazywał swój talent na wielu kontynentach, tym razem będziecie mogli zobaczyć go w naszym salonie w Katowicach.

Widzimy się 26 marca na ul. Żelaznej 15B, startujemy o godzinie 10:00! Nie może Cię tam zabraknąć.


29.01.2022 - godz. 12.00

Rynek
Schronisko na Równicy
USTROŃWSTĘP WOLNY

-
XVII Zimowy Motocyklowy Wjazd na Równicę 2022
z nocnym czuwaniem

Drugi raz spotykamy się zimą na Równicy, przy ognisku, na słomie i w namiotach.

Strat: 29.01.2022
godz. 12.00

Atrakcje: takie same jak na Elefantentreffen.
koszt: skarbonka na drewno i słomę co łaska.

koniec: niedziela

Noclegi w namiotach samochodach (schronisko przechodzi remont)

Nie zabronimy przyjechać samochodem, ale przyjeżdżający na motocyklach dostaną słowa uznania i oklaski.

Jeśli chodzi o przyjazd w piątek to damy znać.


14-16.01.2022 - godz. 11.00

ul. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 41
BYTOMWSTĘP WOLNY

-
XVI Zimowy Motocyklowy Zlot Pingwina

XVI Zimowy Motocyklowy Zlot Pingwina

Tradycyjnie impreza odbywa się w styczniu, bez względu na pogodę. Nazywana również polskim Elefantentreffen. Udział wskazany ze względów terapeutycznych, w celu ostatecznego wymrożenia negatywnych emocji, tak często obecnych na polskich drogach. Wpadajcie już 14 stycznia do Bytomia. Zimowy Motocyklowy Zlot Pingwina to impreza nakręcana przez AJSKA Enduro Team.

Zapraszamy na XVI Zimowy Motocyklowy Zlot Pingwina 14 stycznia w piątek od godziny 16 Wielkie ognisko, gorąca atmosfera a w Sobotę

zagra Silesian Blues Factory.(Śląsko Fabryka bluesa)

Gwiazdą wieczoru będzie:
Kajetan Drozd ktory zagra ze Śląską Fabryką Bluesa.

Do zobaczenia

aktualizacja: sobota, 28 maj 2022.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ _=^ POWRÓT NA POCZˇTEK TEJ STRONY ^=_

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie wył±cznie za zezwoleniem autora.
Zebrał i opracował: DARIUSZ NOWAK (
nddg ).