-CO GDZIE KIEDY - NA MOTORY


..
.. ...
.. ..*


Strona Mieszkańca Miasta DĄBROWA GÓRNICZA
Strona Mieszkańca Miasta
DĄBROWA GÓRNICZA


.
.
_


ZAPROSZENIA ^^ DO GÓRY ^^vv W DÓŁ vv14.05.2021 - godz. 20.00

POGORIA III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZAWSTĘP WOLNY

-
Pogorianie Dąbrowa Górnicza - objazd miastaZapraszam wszystkich chętnych zmotoryzowanych na dwóch kółkach na zjazd 14.05.2021 na Pogorie 3 ( parking ) Dąbrowa Górnicza godzina 20.00 potem robimy spokojny objazd miasta bez szaleństw. Wszystkie informacje będą przekazywane na bieżąco.

Zapraszajcie znajomych! LWG !


16.05.2021 - godz. 13.00

Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej
Parking Święty Krzyż, Droga Przewodników Swiętokrzyskich
ŚWIĘTY KRZYŻWSTĘP WOLNY

-
V Świętokrzyskie Rozpoczęcie Sezonu MotocyklowegoSerdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z całego kraju na V Świętokrzyskie Rozpoczęcie Sezonu motocyklowego na Świętym Krzyżu. Termin został przesunięty z dnia 3 Maja w związku z panującymi obostrzeniami w okresie Majówki.

Wydarzenie w tym roku noże być skromniejsze, ale dołożymy wszelkich starań, żeby jednak się odbyło.


19.05.2021 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY

-
Sosnowieckie Spotkanie Motocyklowe
"Sosnowieckie Spotkania Motocyklowe" - to miejsce gdzie spędzisz czas na pogaduchach wśród rodziny, przyjaciół, znajomych i nowo poznanych ludzi. Spotkania te, mają na celu dać miejsce przyjazne dla motocyklowych sióstr i braci, oraz dać Wam cel wyjazdu w środku tygodnia.

Odbywać się będą cyklicznie w każdą druga środę miesiąca - od kwietnia do września.

Bezpiecznie zaparkujesz motocykl, wypijesz piwko w niższej cenie, zjesz coś na miejscu w cenie promocyjnej dla świata motocyklowego.

W tle muza będzie szumieć w twoich uszach z głośników. Jeśli zechcesz się przespacerować i to jest możliwe, alejki w parku, mini zoo obok jak i zbiornik wodny dają taką możliwość.

Informacje dotyczące wydarzenia będą podawane na bieżąco. Zapraszamy rodzinnie, w duecie i solo. Tych dużych i tych maluczkich - nie liczy się pojemność, liczy się pasja.

--------------------------

Uwaga ponieważ wg informacji rządowej możliwość otwarcia ogródków restauracyjnych będzie od 15 maja, Termin spotkania przesuwamy o tydzień na 19 maja, mając nadzieję że nic się nie zmieni z wytycznymi i wreszcie się spotkamy przy napojach itd.

Oczywiście po tym terminie wracamy do każdej drugiej środy miesiąca.
Mamy do dyspozycji dwa parkingi. Jeden mały oraz drugi większy, tak jak to na mapie Google zaznaczyliśmy.

Prosimy o dostosowanie się do zasad pandemicznych obowiązujących w dniu spotkania.

Trzymajcie kciuki za pogodę i za brak zmiany w terminach odopuszczania zakazów.

LwG i do zobaczenia na miejscu


23.05.2021 - godz. 10.00

Kraków
POLSKAhttps://gentlemansride.com

https://gfolk.me/DariuszNowak301127
www.gentlemansride.com/.../Dariusz...301127
www.facebook.com/events/18...4/

REJESTRACJA

WSTĘP WOLNY

-
X DISTINGUISHED GENTLEMANS RIDE '2021
Niedziela 23 maja 2021 r. Na całym świecieKraków bierze oficjalnie udział w największej na świecie charytatywnej imprezie motoryzacyjnej dedykowanej właścicielom motocykli w stylu klasycznym i vintage. Spotkanie i rajd odbędą się w niedzielę 23 maja 2021r.

W tym roku obchodzimy 10-lecie The Distinguished Gentleman's Ride. Mamy nadzieję, że będzie to wyjątkowe spotkanie! Zachęcamy wszystkich klasycznych motocyklistów do udziału w akcji koordynowanej przez Fundację "Movember" na rzecz walki z rakiem prostaty oraz w imię dbania o zdrowie psychiczne mężczyzn.

Mając na uwadze zagrożenia związane z obecną pandemią COVID 19 szczegóły wydarzenia będziemy dostosowywać do bieżącej sytuacji epidemicznej w Krakowie, a program może ulegać zmianom do ostatniej chwili. Zrobimy jednak wszystko co w naszej mocy, aby impreza doszła do skutku w imię promocji zdrowia mężczyzn, ale również wspaniałego wydarzenia towarzyskiego!

Ważne fakty:
- Rejestracja rozpoczyna się w marcu na stronie: www.gentlemansride.com.
- Szczegóły dotyczące trasy przejazdu nie będą udostępniane na FB. Wszystkie informacje znajdziecie po dokonaniu rejestracji na stronie wydarzenia www.gentlemansride.com
- Szczegóły wydarzenia mogą ulec zmianie nawet w ostatniej chwili i ich kształt będzie modyfikowany w oparciu lokalne wytyczne administracyjne i najlepsze praktyki dotyczące COVID 19.
- Głównym celem DGR 21 jest zbieranie środków na badania i promocję zdrowia mężczyzn.

Bądź na bieżąco, zarejestruj się i przekazuj darowizny na www.gentlemansride.com
organizator
Piotr Wilczek

=====================

Od naszego inauguracyjnego roku w 2012 roku, The Distinguished Gentleman's Ride odbywa się w ostatnią niedzielę września. Przez 9 długich lat wielu z nas niezłomnie jeździło w deszczu i wietrze; poświęcony zbieraniu funduszy i podnoszeniu świadomości na temat raka prostaty i zdrowia psychicznego mężczyzn.

Potem przyszedł rok 2020 i na chwilę zmieniła się cała struktura DGR. Jadąc solo, zebraliśmy niesamowitą kwotę dla Movember i zbliżyliśmy się do siebie jako społeczność, dzieląc się naszymi historiami i powiązaniami ze sprawą. Spoglądając w 2021 r., Z niecierpliwością czekamy na powrót na drogę, aby jeździć i świętować 10-lecie DGR.

Wiemy, jak ważne jest fizyczne połączenie się z naszą społecznością. Imprezy grupowe DGR są integralną częścią wspólnego świętowania, więc w 2021 roku zmieniamy się i wstrząsamy, aby nas zbliżyć wcześniej.

Distinguished Gentleman's Ride od 2021 roku na stałe przeniesie się do maja, a następny przejazd odbędzie się w niedzielę 23 maja 2021 roku

. Nowy majowy termin otworzy sezon jeździecki dla wielu z naszych wytwornych ludzi na półkuli północnej, a także dla tych na Półkula południowa nadal będzie w stanie utrzymać względną suchość i cieszyć się dniem. Jest to znacząca zmiana, na którą zdecydowano się ze względu na przeważające opinie naszych jeźdźców i wolontariuszy z całego świata, w oparciu o wpływ, jaki pogoda wywarła na bezpieczeństwo naszych imprez w ostatnich latach.

Twoi gospodarze-wolontariusze i ich zespoły ciężko pracują, aby ich przejażdżki odbywały się w maju, a rejestracje na DGR 2021 będą otwarte od końca marca. Więc nie odkładaj jeszcze swojego tweedu, będziesz go ponownie potrzebować, aby 23 maja 2021 r. Jeździć elegancko i dbać o zdrowie mężczyzn!

Umieść tę datę w swoich kalendarzach i przygotuj się na obchody 10 lat DGR. Pracujemy nad tym, aby był to największy jak dotąd rok i jesteśmy zdeterminowani, aby móc świętować tę okazję w prawdziwie eleganckim stylu!

Zarejestruj się wstępnie na www.gentlemansride.com i przygotuj się do wytwornej jazdy 23 maja 2021 roku!

=====================

THE DISTINGUISHED GENTLEMAN'S RIDE I FUNDACJA MOVEMBER PRACUJA RAZEM Z ABY ZWRÓCIC UWAGE NA TEMATY ZWIAZANE Z PROBLEMAMI ZDROWIA MEZCZYZN.

W THE DISTINGUISHED GENTLEMAN'S RIDE JEDZIEMY W JEDNYM CELU.

Skupiamy sie na dzentelmenach, którzy otrzymali trudna lekcje zyciowa. W szczególnosci gromadzimy fundusze na najnowoczesniejsze badania nad rakiem prostaty oraz programami zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom, w ramach naszej misji wspierania zdrowia mezczyzn na swiecie. Fundusze te sa przez nas nadzorowane i inwestowane przez naszego partnera, Movember Foundation, która jest najwieksza na swiecie organizacja zajmujaca sie zdrowiem mezczyzn.

RAK PROSTATY

Rak prostaty jest drugim najczesciej rozpoznawanym nowotworem u mezczyzn. Fundacja Movember jest najwiekszym fundatorem programów raka prostaty na swiecie.

Czym jest rak prostaty?

Gruczol krokowy jest gruczolem polozonym bezposrednio pod pecherzem, przed jelitami. Wytwarza plyn, który chroni i wzbogaca nasienie. Rak prostaty pojawia sie , gdy niektóre komórki gruczolu krokowego rozmnazaja sie znacznie szybciej niz normalnie, co powoduje powstanie guza. Nieleczone komórki raka prostaty moga ostatecznie rozprzestrzenic sie z prostaty i zaatakowac odlegle czesci ciala, szczególnie wezly chlonne i kosci, wytwarzajac wtórne guzy w procesie znanym jako przerzuty.

Jednym z najbardziej niepokojacych aspektów choroby jest to, ze wiekszosc nowotworów prostaty NIE MA objawów we wczesnych stadiach.

Jakie sa faktory ryzyka raka prostaty?

Rak prostaty dotyka tylko mezczyzn, poniewaz kobiety nie maja gruczolu krokowego. Czynniki ryzyka w rozwoju choroby obejmuja:

Wiek: Im starszy mezczyzna, tym wieksze prawdopodobienstwo, ze zdiagnozowano u niego raka prostaty. Jesli masz 50 lat lub wiecej, porozmawiaj z lekarzem o testach PSA.

Historia rodziny: Mezczyzna z ojcem lub bratem, u którego wystapil rak prostaty. Jesli jestes w rodzinie,w której rak wystepowal, powinienes porozmawiac z lekarzem na temat testów PSA.

Pochodzenie etniczne: rak prostaty wystepuje czesciej u mezczyzn pochodzenia afrykanskiego i afro-karaibskiego. Jesli masz 45 lat lub wiecej, skontaktuj sie z lekarzem w sprawie testów PSA.

Wiecej informacji na temat diagnostyki raka prostaty, opcji leczenia i wsparcia znajdziesz w sekcji Movember.com.

ZAPOBIEGANIE SAMOBÓJSTWOM , ZDROWIE PSYCHICZNE MEZCZYZN

3 z 4 samobójców to mezczyzni

Kazdego roku 510 000 mezczyzn umiera z popelniajac samobójstwo. To jedna smierc na minute. To musi sie zmienic.

Przyczyny samobójstwa sa zlozone. Nie ma jednego powodu, dla którego ludzie odbieraja sobie zycie, ale wiemy, ze mozna zredukowac ryzyko popelnienia tego czynu i poprawic zdrowie psychiczne mezczyzn . Musimy zajac sie nieleczonymi chorobami psychicznymi wsród mezczyzn.

Zbyt wielu mezczyzn walczy z depresja i walczy samotnie, bez zadnego wsparcia z zewnatrz. Nie jest wstydem aby sprawdzac swoje zdrowie psychiczne i zeby rozmawiac o kondycji psychicznej ludzi Ci najblizszych. . Nasi przyjaciele z Movember stworzyli kilka przydatnych przewodników, które moga pomóc Ci zaczac to robic.

The Distinguished Gentleman's Ride i Movember Foundation przelamuja bariery psychiczne, które maja mezczyzni , ale potrzebujemy twojej pomocy.


26.05.2021 - godz. 17.00

Stary Rynek

CZELADŹEvent by TM VOLNI

WSTĘP WOLNY

-
Czeladzkie Spotkania Motocyklowe
inauguracja sezonu 2021Jest nadzieja, że w tym "trudnym" dla wszystkich okresie, odbędzie się inauguracyjne sezonu 2021 Czeladzkie Spotkania Motocyklowe. mamy nadzieję, że jak zwykle, już tradycyjnie spotkamy się wszyscy po tak długim czasie w którym nie mogliśmy się oficjalnie spotkać. Serdecznie zapraszamy wszystkich i do miłego zobaczenia. Oczywiście tradycyjnie Cafe Desa przygotuje dla nas muzykę oraz promocje na jadło i picie. P.S. Przypominamy, iż od 3 tygodni można zamawiać tegoroczne koszulki CzSM 2021.


28-30.05.2021

PHU "SUMEX"
ul. Spacerowa 50
PĘCZNIEW

IMPREZA FORUMOWA

-
I Zlot JUNAK M11 custom - serwisWitajcie grupowicze!
Zostało wybrane miejsce naszego Pierwszego Zlotu - Ośrodek Wypoczynkowy "SUMEX", 99-235 Pęczniew ul. Spacerowa 50. Ośrodek położony przy zbiorniku Jeziorsko w centralnej Polsce z domkami i polem namiotowym.

Witajcie!
Lokalizacja bardzo dobra przy samej przystani jachtowej. W promieniu 30 km jest trochę ciekawych miejsc do zobaczenia m.in. Uniejów, Poddębice, Turek. Na miejscu jest lokal gastronomiczny na 25-30 osób z własną kuchnią, miejsce na duże ognisko a w razie deszczu ma zostać rozstawiony pawilon. Domki drewniane są w różnym standardzie ale w każdym jest łazienka i aneks kuchenny. Ustaliłem, że koszty noclegu zostaną uśrednione na 70zł/osoby za dobę. Kto chce przyjechać z namiotem, też nie będzie problemu. Teren ogrodzony, zamykany więc będzie bezpiecznie. Więcej szczegółów na http://esumex.pl .

Termin został wstępnie potwierdzony. Do końca lutego będzie potrzebna zaliczka 70zł od osoby (wysłana całościowo za wszystkich chętnych). Mam zapewnienie od właściciela, że gdyby spotkanie nie mogło się odbyć ze względu na obostrzenia sanitarne, zostanie ZWRÓCONA ZALICZKA. Myślę zatem, że zaliczki będzie można przesyłać na moje konto. Zrobię listę i udostępnię nr konta.

Dariusz Krakowian
JUNAK M11 custom - serwis


29.05.2021 - godz. 10.00

parking C.H. Auchan
Zuzanny 20
SOSNOWIECWSTĘP WOLNY

-

II MOTOSERCE SOSNOWIEC '2021Klub Motocyklowy Mustangs MC Poland wraz ze Stowarzyszeniem "Dawcy Uśmiechu" oraz Prezydentem Miasta Sosnowiec zaprasza Was na kolejną edycję Motoserca w Sosnowcu.

Zbiórka krwi odbędzie się już 29 maja na parkingu C.H. Auchan w Sosnowcu.

W planie mamy paradę motocykli, którą poprowadzą "Dawcy Uśmiechu" a dla osób, które oddadzą krew będą czekać pakiety upominkowe.

Forma oraz termin wydarzenia ze względu na sytuację w Polsce mogą ulec zmianie - wszelkie nowe aktualizacje będą podawane na bieżąco.

Liczymy na Was!
Lewa w górę !


04-06.06.2021

Leśna Przystań
Ciemiętniki 41d
29-120 CIEMIĘTNIKI
woj. ŚWIĘTOKRZYSKIE

www.forumjunaka.pl
http://lesnaprzystan.com

IMPREZA FORUMOWA

-
Rozpoczęcie Sezonu Forum Junaka CIEMIĘTNIKI '2021Rozpoczęcie Sezonu 2021 FJ planowane jest na 04-06 czerwca 2021
Miejsce: Leśna Przystań w miejscowości Ciemiętniki
Link do ośrodka http://lesnaprzystan.com


Bardzo wstępny plan Rozpoczęcia Sezonu

4.06.2021 (piątek)

* od 14ej przyjazdy do "bazy" i zakwaterowanie.
* 18:00-19:00 grilowanie i zabawa w "bazie" - obsługa będzie do 21:00 ale możemy siedzieć do oporu. Od 00:00 mile widziana cisza

5.06.2021 (sobota)

* 08:00-9:00 śniadanie (do ustalenia czy wykupujemy czy we własnym zakresie)
* 10:00 wyjazd na objazdówkę (trasa i atrakcje do ustalenia)
* 19:00 kolacja w formie gilla

606.2021 (niedziela)
śniadanie i rozjazd do domów


09.06.2021 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY

-
Sosnowieckie Spotkanie Motocyklowe"Sosnowieckie Spotkania Motocyklowe" - to miejsce gdzie spędzisz czas na pogaduchach wśród rodziny, przyjaciół, znajomych i nowo poznanych ludzi. Spotkania te, mają na celu dać miejsce przyjazne dla motocyklowych sióstr i braci, oraz dać Wam cel wyjazdu w środku tygodnia.

Odbywać się będą cyklicznie w każdą druga środę miesiąca - od kwietnia do września.

Bezpiecznie zaparkujesz motocykl, wypijesz piwko w niższej cenie, zjesz coś na miejscu w cenie promocyjnej dla świata motocyklowego.

W tle muza będzie szumieć w twoich uszach z głośników. Jeśli zechcesz się przespacerować i to jest możliwe, alejki w parku, mini zoo obok jak i zbiornik wodny dają taką możliwość.

Informacje dotyczące wydarzenia będą podawane na bieżąco. Zapraszamy rodzinnie, w duecie i solo. Tych dużych i tych maluczkich - nie liczy się pojemność, liczy się pasja.

LwG i do zobaczenia na miejscu


18.06.2021 - godz. 17.00

Rybnik Mosir Kamień
Rybnicka 70C,
Czerwionka-LeszczynyWRM MC Poland chapter Jastrzębie-Zdrój
WRM MC Poland OŁAWA
WRM MC Poland Chapter Żory

50.145660 18.627364

IMPREZA BILETOWANA

-
WooReMka Reaktywacja 2021Nowe miejsce nowa odsłona.

Przygotowaliśmy dla Was atrakcje, będą konkursy i zabawy, jednym słowem ODLOT

Oczywiście piwko i żarełko pod dostatkiem bez szaleństwa cenowego.

Wjazd jedyne 40PLN.

6 koncertów, DJ w piątek i sobotę. Pole namiotowe. W sobotę parada motocykli do centrum.

Informacje podawać będziemy na bieżąco.


20.06.2021 - godz. ?

Rynek 13/4
CHORZÓWWSTĘP WOLNY

-
MOTOSERCE CHORZÓW '2021MOTOSERCE wraca do Chorzowa
Prospect Chapter Chorzów Boruta MC Poland


26.06.2021 - godz. ?

ZAMEK CHUDÓW
ul. Zamkowa
CHUDÓWWSTĘP WOLNY

-

MOTOSERCE CHUDÓW '2021
02-04.07.2021 - godz. 10.00

OW Posmyk Leśne Ustronie
Kokotek
42-700 LUBLINIEC - KOKOTEKFundacja Broken Wings

http://www.posmyk.pl

WSTĘP WOLNY

-
Pierwszy zlot motocyklowy Broken Wings Posmyk 2021Z nieukrywaną radością zapraszamy wszystkich entuzjastów motocykli na pierwszy zlot motocyklowy organizowany pod hasłem "JEŹDZIMY I POMAGAMY" przez Fundację "Broken Wings".
Impreza odbędzie się w dniach 2-4 lipca 2021r. Na terenie ośrodka wypoczynkowego "Posmyk" w Lublińcu-Kokotek

Zlot jest imprezą charytatywną, z której cały dochód przeznaczony będzie na cele statutowe Fundacji Broken Wings. Naszą misją jest działanie na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. W szczególności w wypadkach motocyklowych i ich rodzin w zakresie leczenia w tym również sanatoryjnego, regeneracji sił i wypoczynku oraz organizowania pomocy prawnej, psychologicznej i rzeczowej.

Na miejscu znajdziecie pole namiotowe, pokoje hotelowe i domki (konieczna rezerwacja),grill, bar, scenę koncertową na której wystąpią zespoły Blues Station Dżem Cover Band, Intruder, Methopia. Muzycznie całości dopełni Dj Kuart, który przez całą imprezę będzie umilał czas Waszymi ulubionymi kawałkami oraz inne atrakcje o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.

Otwarcie bram: piątek 2 lipca godz. 10:00


14.07.2021 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY

-
Sosnowieckie Spotkanie Motocyklowe"Sosnowieckie Spotkania Motocyklowe" - to miejsce gdzie spędzisz czas na pogaduchach wśród rodziny, przyjaciół, znajomych i nowo poznanych ludzi. Spotkania te, mają na celu dać miejsce przyjazne dla motocyklowych sióstr i braci, oraz dać Wam cel wyjazdu w środku tygodnia.

Odbywać się będą cyklicznie w każdą druga środę miesiąca - od kwietnia do września.

Bezpiecznie zaparkujesz motocykl, wypijesz piwko w niższej cenie, zjesz coś na miejscu w cenie promocyjnej dla świata motocyklowego.

W tle muza będzie szumieć w twoich uszach z głośników. Jeśli zechcesz się przespacerować i to jest możliwe, alejki w parku, mini zoo obok jak i zbiornik wodny dają taką możliwość.

Informacje dotyczące wydarzenia będą podawane na bieżąco. Zapraszamy rodzinnie, w duecie i solo. Tych dużych i tych maluczkich - nie liczy się pojemność, liczy się pasja.

LwG i do zobaczenia na miejscu


17-18.07.2021 - godz. 10.00

Hala Pod Dębowcem
ul. Karbowa 26
BIELSKO-BIAŁA
www.motoshowbielsko.pl

IMPREZA BILETOWANA

-
Moto Show Bielsko-Biała '2021Zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji na MOTO SHOW Bielsko-Biała 17-18.07.2021! Nie może Cię w tym dniu zabraknąć Hala pod Dębowcem Bielsko-Biała.

Dla Fanów 2-óch kółek mamy wiele atrakcji podczas Moto Show:

- Zlot Motocyklowy 2 dni 17-18 Lipca 2021
- Konkursy dla uczestników miedzy innymi: najładniejszy polski motocykl, motocykl zlotu, najstarszy motocykl, najgłośniejszy wydech i inne
- Mistrzostwa Polski GP Gymkhana
- Symulator Jazdy na jednym kole
- Symulator jazdy na kolanie
- Hamownia motocyklowa
- Wystawa motocykli
- Pokazy Stuntu
- Akrobacje quadem
- Enduro
- Jazdy testowe 10 motocyklami Harley Dawidson ( Niedziela )
- Wybory Miss
- Pokazy tańca i wiele innych
- Mnóstwo atrakcji dla dzieci

Dla najładniejszych maszyn przygotowaliśmy miejsce wystawowe na hali głównej.
To nie wszystko podczas Show zaprezentujemy całą historię motoryzacji i ogromną ilość atrakcji dla zwiedzających.

DODATKOWE ATRAKCJE:

. Wystawa ofert salonów samochodowych, motocykli oraz akcesorii motoryzacyjnych
. Zlot pojazdów modyfikowanych - TUNING / STANCE / CAR PROJECT
. Zlot samochodów Amerykańskich - AMERICAN CARS & CUSTOM
. Wystawa samochodów marzeń - DREAM CARS
. Zlot motocykli - MOTOCYCLE EVENT
. Zlot pojazdów zabytkowych - CLASSIC CARS
. Amatorskie zawody car audio - CAR AUDIO
. Międzynarodowe zawody - CAR AUDIO (Niedziela)
. Zawody samochodowe - RALLY SPRINT
. Zawody - WRAK RACE
. Zawody - RC
. Lot helikopterem - Air taxi ( każdy może przelecieć się helikopterem )
. Pokazy rowerowe - W wykonaniu Mistrzów ekstremalnych dziedzin rowerowych
. Pokazy - DRIFT/ STUNT/ AKROBACJE QUADEM / SAMOCHODY TERENOWE
. MOTOCROSS
. Drift taxi, Rally taxi, Wrak taxi, - chętnych zapraszamy na prawy fotel do samochodów mających ponad 600 km

Pokazy - POLE DANCE, TWERK, MYJNIA BIKINI, WYBORY MISS
MOTO SHOW
ZAPRASZAMY 17-18 LIPIEC 2021
OD 10:00 DO 19:00
Hala pod Dębowcem
ul. Karbowa 26

Więcej na stronie:
www.motoshowbielsko.pl


29-31.07.2021

KOSTRZYNIE NAD ODRĄhttps://polandrockfestival.pl

WSTĘP WOLNY

-
27th Pol'and'Rock Festival 2021Pol'and'Rock Festival to ogromna letnia i darmowa impreza muzyczna organizowana na przełomie lipca i sierpnia.
Organizatorem Festiwalu jest WOŚP, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.


01.08.2021 - godz. 9.00

Grota Lurdzka
Góra Św AnnyWSTĘP WOLNY

-
XIX Pielgrzymka motocyklistów na Górę Św. AnnyGóra Świętej Anny położona jest na terenie województwa opolskiego, należy do diecezji opolskiej. Wioska liczy około 350 mieszkańców. Najbliższe miasta to Kędzierzyn-Koźle,Strzelce Opolskie oraz Zdzieszowice. Przez Górę Św. Anny przebiega autostrada A4, przez co dojazd do sanktuarium jest bardzo ułatwiony.


11.08.2021 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY

-
Sosnowieckie Spotkanie Motocyklowe"Sosnowieckie Spotkania Motocyklowe" - to miejsce gdzie spędzisz czas na pogaduchach wśród rodziny, przyjaciół, znajomych i nowo poznanych ludzi. Spotkania te, mają na celu dać miejsce przyjazne dla motocyklowych sióstr i braci, oraz dać Wam cel wyjazdu w środku tygodnia.

Odbywać się będą cyklicznie w każdą druga środę miesiąca - od kwietnia do września.

Bezpiecznie zaparkujesz motocykl, wypijesz piwko w niższej cenie, zjesz coś na miejscu w cenie promocyjnej dla świata motocyklowego.

W tle muza będzie szumieć w twoich uszach z głośników. Jeśli zechcesz się przespacerować i to jest możliwe, alejki w parku, mini zoo obok jak i zbiornik wodny dają taką możliwość.

Informacje dotyczące wydarzenia będą podawane na bieżąco. Zapraszamy rodzinnie, w duecie i solo. Tych dużych i tych maluczkich - nie liczy się pojemność, liczy się pasja.

LwG i do zobaczenia na miejscu


27-29.08.2021


GRUNWALD

www.forumjunaka.pl

IMPREZA FORUMOWA

-
VII Oficjalny Zlot Forum Junaka '2021Zgłaszam propozycję oficjalnego zlotu w terminie 27-29 sierpnia.
Miejsce zlotu - Grunwald, noclegi - tylko namioty.
Organizator - Majkel

PLAN OBJAZDÓWKI


28.08.2021 - godz. ?

Rynek
ul. Plac Jana Pawla II
WADOWICE

Klasztor oo. Bernardynów
ul. Bernardyńska 46
KALWARIA ZEBRZYDOWSKAwww.zawszewolni.pl

WSTĘP WOLNY

-
XIII Pielgrzymka Motocyklistów Śladami św. Jana Pawła IIPlan imprezy:

* Zbiórka
* Powitanie uczestnikówu
* Przejazd do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej
* Uroczysta Msza Święta przy ołtarzu polowym oraz poświęcenie pojazdów
* Zakończenie Pielgrzymki

Pozdrawiamy i liczymy na świetną frekwencję!


08.09.2021 - godz. 17.00

Restauracja Leśna Kraina
Park im. Macieja Kuronia
SOSNOWIECStowarzyszenie Motocyklowe Wilcza Wataha

WSTĘP WOLNY

-
Sosnowieckie Spotkanie Motocyklowe"Sosnowieckie Spotkania Motocyklowe" - to miejsce gdzie spędzisz czas na pogaduchach wśród rodziny, przyjaciół, znajomych i nowo poznanych ludzi. Spotkania te, mają na celu dać miejsce przyjazne dla motocyklowych sióstr i braci, oraz dać Wam cel wyjazdu w środku tygodnia.

Odbywać się będą cyklicznie w każdą druga środę miesiąca - od kwietnia do września.

Bezpiecznie zaparkujesz motocykl, wypijesz piwko w niższej cenie, zjesz coś na miejscu w cenie promocyjnej dla świata motocyklowego.

W tle muza będzie szumieć w twoich uszach z głośników. Jeśli zechcesz się przespacerować i to jest możliwe, alejki w parku, mini zoo obok jak i zbiornik wodny dają taką możliwość.

Informacje dotyczące wydarzenia będą podawane na bieżąco. Zapraszamy rodzinnie, w duecie i solo. Tych dużych i tych maluczkich - nie liczy się pojemność, liczy się pasja.

LwG i do zobaczenia na miejscu


18.09.2021 - godz. 09.00

Częstochowskie Towarzystwo Motocyklowe
ul. Zaciszańska 28/32
CZĘSTOCHOWAIMPREZA BILETOWANA

-
V Ogólnopolski Motocyklowy Rajd Jurajski 2021V Ogólnopolski Motocyklowy Rajd Jurajski 2021 to turystyczno-krajoznawczy rajd motocyklowy organizowany przez Częstochowskie Towarzystwo Motocyklowe. Początek w siedzibie towarzystwa o godz. 9.00 przy ul. Zaciszańska 28/32. Start w grupach około 10 motocykli od godz. 10.00. W rajdzie mogą uczestniczyć pojazdy jednośladowe (motocykle, skutery, motorowery, jednoślady zabytkowe) dopuszczone do ruchu drogami publicznymi.

"Koszt uczestnictwa jeszcze nie został ustalony. W cenie pamiątkowa blacha i wszelkie atrakcje (a będzie ich sporo) na starcie, trasie i mecie Rajdu".


18.09.2021 - godz. ?

SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA

ZABRZEWSTĘP WOLNY

-

MOTOSERCE ZABRZE '2021


-


TO JUŻ BYŁO ^^ DO GÓRY ^^_=^ POWRÓT NA POCZĄTEK TEJ STRONY ^=_24.04.2021 - godz. ?

Rynek Główny
PSZCZYNAWSTĘP WOLNY

-
MOTOSERCE PSZCZYNA '2021

My już odliczamy! W poniedziałek 12 kwietnia ruszamy z kolejną edycją Motoserce Pszczyna 2021.
Nawet w pandemii nic tego nie zmieni!

Ważna informacja: Zbiórka krwi będzie miała miejsce w pszczyńskim o/ RCKiK - ul. Bednorza 12

Krew na hasło: MOTOSERCE oddajemy w dniach:
12-14 kwietnia (pon-śr)
19-21 kwietnia (pon-śr)
26-28 kwietnia (pon-śr)

Było sporo sygnałów, że chętnych nie zabraknie. Byłoby bardzo miło, gdybyśmy Was zobaczyli. Oczywiście w tym roku nie zabraknie giftów. Nie może być inaczej. Wszyscy dawcy, którzy pojawią się we wskazanych terminach mogą liczyć na okolicznościowe pamiątki.

DO ZOBACZENIA!


24.04.2021 - godz. 10.00 - 15.00

Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej
ul. Klasztorna 4
Licheń StaryWSTĘP WOLNY

-
IX edycja Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych.

Oficjalnie chcielibyśmy was zaprosić na IX odsłonę Otwarcia Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Licheniu. Wydarzenie odbędzie się 24.04.2021

Rok przerwy to zdecydowanie za dużo dlatego w tym roku nie może was zabraknąć. Zeszły rok dosyć mocno skomplikował organizację tego typu wydarzeń, w tym roku zamierzamy wam to wynagrodzić ! Jak? ... Obserwujcie stronę i wydarzenie gdzie na bieżąco będziemy dodawali wszystkie informację. Bądźcie czujni !

Do zobaczenia


18.04.2021 - godz. 12.00

JASNA GÓRA
CZĘSTOCHOWAWSTĘP WOLNY

-
Zjazd Gwiaździsty 2021 do Częstochowy.
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2021
ODWOŁANE - COVID 19 !!!

WAŻNA informacja !!!

Wspólnie z Klasztorem Ojców Paulinów podjęliśmy decyzję (po konsultacji z Policją w Częstochowie) o nieorganizowaniu Motocyklowego Zjazdu Gwiaździstego do Częstochowy w dotychczasowej formie - czyli spotkania motocyklistów na Jasnogórskich Błoniach.

Tego dnia, 18 kwietnia 2021r. o godz. 11.oo w Kaplicy Matki Bożej odprawiona zostanie Msza Święta w intencji wszystkich motocyklistów
- transmisja telewizyjna Mszy Św. - dostępna w TVP.
Ważne informacje:
zachowany zostanie reżim sanitarny, na teren Jasnej Góry może wejść: 50 osób do wnętrza, 150 osób na dziedziniec, nie będzie transmisji Mszy Św. na telebimie na błoniach i nie będzie możliwości wjazdu na błonia motocyklami !
Prosimy Was drodzy Motocykliści i Motocyklistki, gdziekolwiek tego dnia będziecie, o duchowe włączenie się do naszej intencji modlitewnej, związanej z ponad 80-letnią tradycją ruchu motocyklowego Częstochowy.
Życzymy wszystkim zdrowia, chęci do działania, pięknych motocyklowych podróży i spotkania na kolejnym Motocyklowym Zjeździe Gwiaździstym do Częstochowy.
Szerokiej i bezpiecznej drogi !
Zarząd Stowarzyszenia

===============================================

Witajcie! Pomimo pandemii nie rezygnujemy z inauguracji sezonu motocyklowego w Częstochowie na Jasnej Górze.

Uzgodniliśmy z Ojcami Paulinami na Jasnej Górze, że dnia 18 kwietnia 2021r. o godz. 12.oo na Błoniach Jasnogórskich odprawiona będzie uroczysta Msza Święta w intencji wszystkich motocyklistów, i tych którzy przybędą do Częstochowy tego dnia i nieobecnych.

Nie przewidujemy oficjalnej parady motocyklowej. Każdy indywidualnie może i powinien wjechać na plac podjasnogórski, ustawiając się tak jak nakazują przepisy sanitarne wprowadzone z powodu koronawirusa. Należy ich przestrzegać przez cały czas uczestniczenia w uroczystościach religijnych. Pamiętajcie tez o bezpieczeństwie w czasie jazdy i ochronie przed wirusem.

Wierzymy, że wiosna i lato będą przyjazne dla motocyklistów, a pandemia COVID-19 odejdzie do przeszłości.

Pozdrawiamy i zróbmy wszystko, aby się spotkać na Jasnej Górze w Częstochowie o godz. 12.oo 18 kwietnia 2021r.

Lewa w górę !


11.04.2021 - godz. 09.00

JASNA GÓRA
CZĘSTOCHOWA

WSTĘP WOLNY

-
XVII Zlot Gwiaździsty im. Ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego na Jasnej Górze. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2021

Zapraszamy serdecznie na modlitewne rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze.

Program spotkania:

10 kwietnia, sobota

* godz. 17:30 - Modlitwa i oddanie hołdu Żołnierzom Niezłomnym przed Pomnikiem Generała Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca"
* godz. 21:00 - Apel Jasnogórski

11 kwietnia, niedziela

ODWOŁANE * do godz. 8:30 - zbiórka motocyklistów przed Sanktuarium Ojca Pio na Przeprośnej Górce
AKTUALNE * godz. 11:00 - Msza Święta na Błoniach Jasnogórskich i poświęcenie motocykli

Znaczki zlotowe stanowić będą pamiątkę dla Osób świadczących pomoc Polakom na Kresach oraz uhonorowania miejsc urodzin i zgonów Tam naszych przodków.

Uwaga:

- Jasna Góra Zwycięstwa' 2021 ma charakter modlitewny, a więc niedopuszczalny jest jakikolwiek handel i politykierstwo.
- Przypominamy, że każdy z uczestników zobowiązany jest do przestrzegania przepisów dotyczących Covid-19.


10.04.2021 - godz. 12.00

parking przy McDonald's - godz. 14.00
Al. Józefa Piłsudskiego 37
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

były dworzec PKP Moszczenica
ul. prof. Rudolfa Ranoszka 24a
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

GPS: 49,944250, 18,544610WSTĘP WOLNY

-
XII Bura Suka 2021 - Motocyklowe Pożegnanie Zimy
WRM MC Poland chapter Jastrzębie-Zdrój

Impreza się odbędzie!

Motocyklowe pożegnanie zimy. Bura Suka odbędzie się w zmienionej formule. Decyzja nie jest zależna od nas, a od ogłoszonych obostrzeń przez rząd.

Nie możemy zorganizować parady ani koncertów. Chcemy jednak zakończyć to całe szaleństwo w godny sposób, więc czytajcie jak to będzie wyglądało:

Blachy można kupować już od soboty od godz. 12.00 w naszym klubie przy ul.Ranoszka 24a

Nie możemy Wam powiedzieć, o której, ale Bura Suka będzie jeździła po mieście. Wy oczywiście możecie jej szukać, kto znajdzie może sobie zrobić zdjęcie ??

Bura Suka Korona zostanie spalona w stałym miejscu , godzina pozostaje tajemnicą

Jedynym oficjalnym spotkaniem nas wszystkich będzie wydarzenie o charakterze religijnym, więc o godz. 17.00 odbędzie się msza polowa przy klubie w intencji motocyklistów.
Odprawi ją ks. Krzysztof Patas kapelan Katolickiego Klubu Motocyklowego "Souls Hunters".
Pamiętajcie o reżimie sanitarnym.

To są jedynie możliwości na jakie pozwala nam rozporządzenie.

Dla wszystkich przybyłych czeka gorąca kawa i herbata za FREE, samoobsługa.

Pamiętajcie o dystansie społecznym i o maseczkach.

Mamy nadzieję, że to będzie ostatnie tak pokręcone wydarzenie motocyklowe jakie organizujemy.

========================================

A TAK MIAŁO BYĆ

Jeśli rządzący pozwolą i covid to takie są plany :
Termin: 10 kwietnia 2021
Start imprezy : godz. 12.oo
Miejsce: Jastrzębie-Zdrój, ul.Ranoszka 24 a (były dworzec PKP Moszczenica) Clubhouse WRM MC Poland chapter Jastrzębie-Zdrój
Zbiórka na paradę: godz. 14.00
Start Parady: 14.30
Miejsce; parking przy McDonald's
Trasa parady: jak w ub. roku ok. 8km

TRASA PARADY

Afterparty: do rana
W programie jeszcze:
Palenie Burej Suki-Zimy
Koncert, zabawa i to wszystko co powinno byś na tej imprezie
Jadło i picie też będzie dostępne

aktualizacja: sobota, 08 maj 2021.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ _=^ POWRÓT NA POCZĄTEK TEJ STRONY ^=_

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie wyłącznie za zezwoleniem autora.
Zebrał i opracował: DARIUSZ NOWAK (
nddg ).