|
![]() |
| 3 | 20130907 DG - Centrum. Park. im. Hallera. Do francuskiej kawiarenki zapraszają aktorzy Teatru Gry i Ludzie. Cafe-teatr, czyli kafejka Metropolitalnej Nocy Teatrów. FOTO: Dariusz Nowak (nddg) | |
| <-/-> Poprzednie zdjęcie / Następne zdjęcie | Backspace Strona indeksu | Home Pierwsze zdjęcie | End Ostatnie zdjęcie | Spacja Uruchom/zatrzymaj pokaz slajdów | |
| Całkowita ilość zdjęć: 20 | Strona Mieszkańca Miasta Dąbrowa Górnicza | Kontakt e-mail: | |