-CO GDZIE KIEDY - SPORT i REKREACJA


..
.....
....*


Strona Mieszkańca Miasta DĄBROWA GÓRNICZA
Strona Mieszkańca Miasta
DĄBROWA GÓRNICZA


.
.
_


ZAPROSZENIA ^^ DO GÓRY ^^vv W DÓŁ vv20.06.2020 - godz. 21.15

Centrum Sportów Letnich - Pogoria III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA - DziewiątyWSTĘP WOLNY

.
VIII Bieg ŚwietlikówZaczniemy od najważniejszego, BIEGNIEMY!

Jak wszyscy wiecie sytuacja jest dynamiczna. Kolejne komunikaty rządu przychodzą znienacka. Jednak te ostatnie dla nas są budujące. Możemy zorganizować dla Was VIII Nocny Bieg Świetlików w klasycznej formie!

Jednak nie obejdzie się bez zmian.

Najważniejsza zamiana! Na trasie może być Was maksymalnie 50. Problem ten chcemy rozwiązać puszczając Was turami. Pierwsza biegnie o 21:15. Druga wystartuje około godziny wcześniej, tak aby ograniczyć ilość osób w okolicach startu/mety. O obecności w pierwszej lub drugiej turze decyduje kolejność zapisów. Więc jeśli chcecie pobiec po zmroku nie zwlekajcie z zapisami.

Równie ważna informacja! Nie będzie możliwości zapisu i tym samym opłaty za bieg na starcie. Tylko zapisy i płatność internetowa. Musimy wiedzieć ile Was dokładnie wystartuje, no i chcemy maksymalnie ograniczyć Wasze gromadzenie się w jednym miejscu.

Zmieni się też zapewne sposób dekoracji, bo nie będziemy mogli Was bezpiecznie zgromadzić wszystkich w okolicach podium.

To są najważniejsze informacje. Bliżej zawodów podamy Wam szczegóły co do szatni, formy dekoracji, maseczek itp. Pamiętajcie też, że sytuacja się zmienia i przepisy mogą za 2 tygodnie wyglądać zupełnie inaczej.


20/21.06.2020 - godz. ?

CSLiW Park ZIELONA
ul. Letnia 9
DĄBROWA GÓRNICZA

WSTĘP WOLNY

.
Noc Siatkojańska
KORONAWIRUS! - NIE ODBĘDIE SIĘ !!!

Noc Siatkojańska to świętowanie na sportowo najkrótszej nocy w roku czyli "Nocy Świętojańskiej", która odbędzie sie 20 czerwca na terenie ośrodka Centrum Sportów Letnich i Wodnych w Parku Zielona (ul. Letnia 9)


11.07.2020 - godz. ?

Skatepark DG
ul. Aleja Róż 1
DĄBROWA GÓRNICZA.
Deskorolkowe Zawody Klubowe #2Deskorolkowe Zawody Klubowe #2 to drużynowe zawody dla juniorów (do 16 roku życia) będących zawodnikami klubów sportowych zrzeszonych w #polskizwiązeksportówwrotkarskich #polishskatefederation. Każdy klub sportowy wystawia po 4 najlepszych zawodników/zawodniczek i w przejazdach indywidualnych, według formuły obowiązującej na zawodach Mistrzostw Polski. Najwięcej zdobytych przez drużynę punktów daje zwycięstwo dla klubu w postaci nagrody finansowej 3000 zł oraz nagród indywidualnych od sponsorów dla zawodników.


30.08.2020 - godzina ?

Centrum Sportów Letnich - Pogoria III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA - Dziewiąty

WSTĘP WOLNY

-
VI Pogoria Open Water??.09.2020 - godz. 15.00

SOSNOWIEC
DĄBROWA GÓRNICZA-
XIII ZAGŁĘBIOWSKA MASA KRYTYCZNAXIII Zagłębiowska Masa Krytyczna z metą przy Pogorii III. Start z parku Sieleckiego?

13. edycja na pewno jednak nie zakończy się - tak jak ta pierwsza z 2008 roku - w Czeladzi.

- W tym roku meta planowana jest na przy Pogorii III - zapowiada Wojciech Juroff, naczelnik wydziału kultury, sportu i organizacji czasu wolnego w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej.

Wojciech Juroff mówi, że wrześniowa data startu Zagłębiowskiej Masy Krytycznej nie została jeszcze ustalona. Na pewno będzie to jednak niedziela.

Najprawdopodobniej Zagłębiowska Masa Krytyczna nie wystartuje w tym roku spod dworca PKP w Sosnowcu, lecz z parku Sieleckiego. Stanie się tak, o ile zgodnie z zapowiedziami w najbliższych tygodniach rozpocznie się zapowiadana przez władze Sosnowca przebudowa placu przed dworcem.


20.09.2020 - godzina ?

Centrum Sportów Letnich - Pogoria III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA - Dziewiąty

WSTĘP WOLNY

-
Dębowy Maraton Biegowo Rowerowy??.10.2020 - godz. ??

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZAHala WS "CENTRUM"

-
15 RONIN CUP - WTKA and SKDUN Maraton KaratePrzeniesione z 14 marca w Hali Centrum w Dąbrowie Górniczej po raz 15 rozegrane zostaną międzynarodowe zawody Karate RONIN CUP.
Rejestracja i informacje https://europaronincup.karatecup.pl/

Po raz pierwszy w Polsce, podczas jednych zawodów będzie można zobaczyć konkurencje Karate Shotokan, Karate w wersji Olimpijskiej, Karate Full Kontakt, Karate dla osób z niepełnosprawnością oraz Kobudo.

Równolegle do zawodów odbędzie się akcja Karate dla Serca. W tym roku wspieramy fundację DKMS, zachęcamy każdego kto może zostać dawcą szpiku. Uruchomione będą dwa punkty, jeden w Hali Centrum a drugi w Hotelu Holiday Inn.
Akcję Karate dla Serca koordynuje Pan Bogdan Banasik.

Uczelnia WSPS dla każdego mieszkańca bezpłatnie wykona pomiary poziomu cukru a ratownicy medyczni udzielą porad w zakresie pierwszej pomocy.

Organizator: UKS Ronin
Wspierają nas: Ambasada Japonii, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, CSiR, Polski Związek Karate, SKDUN, WTKA, Hotel Holiday Inn, 72 Drużyna Harcerska z Dąbrowy Górniczej, Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego, DSS Recykling, Beta Security.


11.10.2020 - godz. 13.13

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZAHala WS "CENTRUM"

http://csir.pl

-
XIII PÓŁMARATON DĄBROWSKIUdział w biegu jest otwarty dla wszystkich biegaczy, którzy zgłoszą swój start, uiszczą opłatę startową, posiadają aktualne badania lekarskie lub podpiszą formularz o zdolności do udziału w biegu oraz najpóźniej dnia 19 kwietnia 2020 r. ukończą 18 lat.

Oprócz biegaczy, rywalizować będą miłośnicy Nordic Walking. Do pokonania będą mieć dystans 5 km, z Pogorii III przed Halę "Centrum".

Uczestnicy Półmaratonu wystartują o godz. 13:13 sprzed stadionu w Ujejscu, a finiszować będą przed Halą Widowiskowo-Sportową "Centrum".

Półmaraton Dąbrowski od lat cieszy się niezwykłą popularnością wśród miłośników królowej sportów. Jest to jedna z najważniejszych i większych imprez biegowych w regionie.

WAŻNE! ZMIANA REGULAMINU!

Opłaty startowej można dokonać online z panelu rejestracyjnego znajdującego się na stronie www.sts-timing.pl

Osoby nieposiadające własnego konta bankowego mają możliwość dokonania wpłaty w kasie CSiR do 13 kwietnia 2020r ul. Konopnickiej 29; 41 - 300 Dąbrowa Górnicza od poniedziałku do piątku w godz. 09.00 do 15.00.

W tym roku przewidziano limit uczestników:

Półmaraton - 1500 uczestników
Nordic Walking - 200 uczestników.

Opłata startowa w biegu:
80 PLN - I termin ( do 09 marca 2020 r.)
90 PLN - II termin (od 10 marca 2020 r. do 13 kwietnia 2020 r. )

Opłata startowa w Nordic Walking:
40 PLN do 13 kwietnia 2020 r.

Dla posiadaczy kart "Dąbrowska Rodzinka.pl" obowiązują niższe opłaty - szczegóły w regulaminie.
Osoby powyżej 70 roku życia zwolnione są z opłaty startowej.

ZAPISY: https://zapisy.sts-timing.pl/579/


17.10.2020 - godz. ?

DĄBROWA GÓRNICZA-
Bike Atelier MTB MaratonOficjalnie przedstawiamy kalendarz 2020.

Przed nami kolejny rekordowy sezon, ponieważ zaplanowaliśmy aż 13 edycji, w tym jedną ze startem i metą w Czechach.

Start sezonu w Rybniku - 19 kwietnia. W kolejnych miesiącach czekają Was po dwie edycje, aż do finału - 17 października w Dąbrowie Górniczej. Specjalnie na Wasze życzenie nieco przesunęliśmy termin finału, tym samym korekcie uległo też część pozostałych dat. Będzie dużo dobrego ścigania i równie dużo pozytywnych emocji!

Kalendarz maratonów 2020:
19 kwietnia - Rybnik - 10 maja - Psary - 24 maja - Brenna - 07 czerwca - Olkusz - 21 czerwca - Ustroń - 05 lipca - Jeleśnia - 26 lipca - Racibórz - 08 sierpnia - Jablunkov (Czechy) - 23 sierpnia - Zdzieszowice - 13 września - Żywiec - 27 września - Wisła - 04 października - Chrzanów

17 października - Dąbrowa Górnicza

Start rejestracji planujemy na styczeń. Niebawem też pojawi się regulamin na sezon 2020 i pozostałe szczegóły oraz nowości.
-


TO JUŻ BYŁO ^^ DO GÓRY ^^_=^ POWRÓT NA POCZĄTEK TEJ STRONY ^=_06-07.06.2020 - godz. 12.00

Park Hallera
DĄBROWA GÓRNICZA-
III Bieg DG24h - ULTRAMARATON


31.05.2020 - godz. ?

Park Hallera
DĄBROWA GÓRNICZA


-
Bieg Skrzata

31.05 lub 7.06.2020


17.05.2020 - godz. ?

EUROCAMPING
ul. Żołnierska
DĄBROWA GÓRNICZA


-
VII CROSS BŁĘDOWA

Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej wraz ze Stowarzyszeniem Pogoria Biega zapraszają na VII edycję Crossu Błędowa, który odbędzie się na niepowtarzalnych terenach dzielnicy Błędów.


02.05.2020 - godz. ?

POGORIA III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA

-
KORONAWIRUS! - NIE ODBĘDIE SIĘ !!!
Longboard Running 10

Longboard Running X to już 10 edycja (ostatnia) kultowych i klimatycznych zawodów, szkoleń oraz imprez w Dąbrowie Górniczej nad Pogorią III. Do wygrania 3000 zł nagród finansowych oraz nagrody rzeczowe. W tym mega atmosfera i super zabawa - zapraszamy wszystkich 2 maja - lajkujcie i obserwujcie nasze wydarzenie - a w sobotę 2 maja widzimy się na Pogoria III
Longboard Running X to podsumowanie 10 lat edycji dlatego dodatkowo na główny punkt programu jakim będą wyścigi wokół Pogorii 3 będą profesjonalne pomiary czasu dla każdego ze startujących zawodników począwszy od przejazdu min 1 okrążenia do max maratonu - będzie ciekawie
Dodatkowo chcemy żebyście spędzili majówkę z nami - więc weźcie ze sobą namioty i śpiwory gdzie zakończymy tą ostatnią edycję razem na X strefie na plaży !!


02.05.2019 - godzina ?

Centrum Sportów Letnich - Pogoria III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA - Dziewiąty

-
KORONAWIRUS! - NIE ODBĘDIE SIĘ !!!
BARBARIAN RACE
01.05.2019 - godzina 11.30

Pogoria I
ul. Żeglarska
DĄBROWA GÓRNICZA

-
KORONAWIRUS! - NIE ODBĘDIE SIĘ !!!
VIII Bieg Przodownika
ZMIANNY ZMIANY ZMIANY !!!

Najpierw kilka słów wyjaśnienia. Tak jak zapewne Was, tak i nas zaskoczyło i smuci to co dzieje się wokół. Nie byliśmy na to gotowi, dlatego najpierw czekaliśmy na rozwój sytuacji, potem przyszła chwila zwątpienia i pogodzenia się z tym, że bieg odbyć się nie może, a potem zakasaliśmy rękawy by jakoś wyjść z tej sytuacji. Dlatego dopracowujemy szczegóły i w ciągu najbliższych dni pojawi się nowy regulamin, zmienimy informacje na stronie www, szczegóły w wydarzeniu itd. Prosimy o Waszą cierpliwość.

Teraz najważniejsze! Chcemy Wam zaproponować zabawę, która może choć trochę umili Wam ten trudny czas i mamy nadzieję, że wypełni brak klasycznej rywalizacji.

Zasady będą proste. Każdy kto do końca trwania rywalizacji opłaci "startowe" i w dniach 1-7 maja, wrzuci do wydarzenia VIII Bieg Przodownika zrzut ekranu ze Strava, Endomondo, Garmin czy każdego innego trackera, lub po prostu udokumentuje w jakiś sposób swoją aktywność fizyczną otrzyma za start w VIII Bieg Przodownika medal w jakości, którą doskonale znacie z naszych biegów. Dodatkowo, dla osób, które wykażą się największą kreatywnością w ćwiczeniach przewidujemy drobne upominki. Oczywiście, wszystko musi odbyć się zgodnie z wytycznymi służb, dlatego nikogo nie zachęcamy do wychodzenia z domu. Jednak ustalmy wspólnie taki niepisany warunek aby ta aktywność, na którą się zdecydujecie była o podobnym obciążeniu jakie generuje trasa Biegu Przodownika - czyli 5 km na bieżni, 30-60 min ćwiczeń czy jakieś mocne kardio. Liczymy na Waszą sportową kreatywność!

Gotowi na wyzwanie?

=======================

To już VIII edycja Biegu Przodownika!

Biuro zawodów uruchamiamy już o 8:45. Biegacze na trasę ruszą o 11:30 a zawodnicy Nordic Walking 3 minuty po nich. Trasa tradycyjnie okrąży Pogorię II (Bagry). Na najlepszych zawodników czekają nagrody i puchary, najlepsi w swoich kategoriach wiekowych również mogą liczyć na wyróżnienie.

Wpisowe kupione drogą elektroniczną wynosi 35 złotych, natomiast gdy zdecydujecie się zapisać w dniu zawodów, koszt ten to już 55 zł.


01.05.2020 - godz. 9.30

POGORIA III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA

.
KORONAWIRUS! - NIE ODBĘDIE SIĘ !!!
SUP Bass Polska i Kajaki u Bujaka zapraszaj na Letnią Ligę Bass

Liga Bass to cykl zawodów na deskach SUP.
W tym roku Bass obchodzi swoje piąte urodziny i z tej okazji chcemy celebrować każdy dzień spędzony z wami na wodzie i marzymy, by było ich jak najwięcej.
Dlatego w 2020, zawody w ramach Ligii Bass będą trwały przez cały rok :).
Tak więc będzie dużo okazji do chwały i nie tylko chwały :)

1.W ramach Ligii Bass rozegramy 4 imprezy sportowe, po jednej w każdej porze roku (wiosna,lato,jesień,zima).W każdej wyłonimy i nagrodzimy zwyciezców.

2.Ponadto,cały czas będziemy skrupulatnie notować wasze wyniki z każdych zawodów, tak by po zimowych zawodach powstał ranking finałowy wyłaniający Mistrzynię i Mistrza Ligii Bass.

3.Warto zawalczyć o miejsce w rankingu (uczestnictwem, w największej ilości zwodów i dobrą formą oczywiście ;) gdyż wśród trzech najlepszych Pań i Panów z rankingu finałowego Ligii Bass rozlosujemy karbonową deskę allaround/wave z najnowszej kolekcji Bass #CustomSup

CO,GDZIE,KIEDY? Znamy już miejsca i terminy edycji wiosennej i letniej. Bardzo chcemy, by zawody odbywały się na różnych akwenach, najlepiej w róznych częściach Polski.

Start Ligii już za niespełna dwa miesiące czyli w majówkę. Zaczynamy wiosenną edycją w Dąbrowie Górniczej na Pogorii III.
Są to jednocześnie II Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej na deskach SUP.
Zawody odbęda się podczas corocznej, majówkowej imprezy Debowy Maj Festiwal. Szczegóły zawodów znajdziesz w Regulaminie.

Rejestrować można się od dzisiaj tj. 8 marca 2020 roku do 26 kwietnia. Rejestracja po tym terminie, w tym rejestracja w dniu zawodów, będzie możliwa, ale mało dla was opłacalna ;)


11.04.2020 - godz. ?

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA

MKS DG-
KORONAWIRUS! - NIE ODBĘDIE SIĘ !!!
Energa Basket Liga - Koszykówka Mężczyzn

MKS Dąbrowa Górnicza
vs
PGE Spójnia Stargard

Hala WS "CENTRUM"

www.mksdabrowa.pl


05.04.2020 - godz. ?

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA

MKS DG-
KORONAWIRUS! - NIE ODBĘDIE SIĘ !!!
Energa Basket Liga - Koszykówka Mężczyzn

MKS Dąbrowa Górnicza
vs
Arka Gdynia

Hala WS "CENTRUM"

www.mksdabrowa.pl


10.03.2020
godz. 9:30-11:30 , 13:00-15:00

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZAHala WS "CENTRUM"

-
IX edycja Orlen Przedszkoliada Tour

To już dziewiąta edycja największego w Europie cyklu imprez sportowych dla Przedszkolaków!

Już 10 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum odbędzie się Orlen Przedszkoliada Tour 2020! W imprezie weźmie udział ok. 500 przedszkolaków z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca oraz Czeladzi! Impreza podzielona jest na dwie tury: w godz. 9:30-11:30 oraz 13:00-15:00.

Orlen Przedszkoliada Tour składa się z ponad dziewięćdziesięciu imprez, organizowanych w ponad 50 lokalizacjach, w których weźmie udział ok. 18000 Aktywnych Przedszkolaków! Nad całością cyklu Patronat Honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Impreza ma na celu zapewnienie rozrywki ruchowej przedszkolakom, ze szczególnym uwzględnieniem wszechstronnego rozwoju ruchowego i nauki podstaw piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Przedszkoliada z pewnością przyczynia się do budowania zdrowych nawyków u najmłodszych!


08.03.2020 - godz. 19.30

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA

MKS DG-
Energa Basket Liga - Koszykówka Mężczyzn

MKS Dąbrowa Górnicza
vs
Enea Astoria Bydgoszcz

Hala WS "CENTRUM"

www.mksdabrowa.pl


08.03.2019 - godzina 11.00

Centrum Sportów Letnich - Pogoria III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA - Dziewiąty
-
Aktywne Kobiety Kobietom

Zapraszamy 8 marca 2020r. na wspólne świętowanie Dnia Kobiet, podczas imprezy Aktywne Kobiety Kobietom - Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III.
START 11:00

Trochę inaczej. śmiesznie na wesoło z przymrużeniem oka;)

. Aktywnie - bieg, spacer, na rolkach, hulajnogach wokół Pogorii III.. ale obowiązkowo w różowej peruce! którą od nas otrzymacie w prezencie
. Zabawnie - konkurs " ujeżdżanie byka rodeo"- dla zwycięzcy bon do salonu kosmetycznego
. Słodko - pyszna szarlotka z kawą dla każdej uczestniczki

Dla pierwszych 350 uczestniczek zapewniamy kompletny zestaw upominkowy (medal, peruka, szarlotka z kawą) pozostałe osoby chcące wziąć udział w zawodach mogą nie otrzymać pełnego zestawu.

Pamiątkowe zdjęcie w fotolustrze dla każdej uczestniczki.

ZAPISY W DNIU IMPREZY W BIURZE ZAWODÓW OD GODZ. 10:00

PROGRAM:

* 10:00 - Start Biura Zawodów,
* 11:00 - Oficjalne otwarcie imprezy,
* 11:05 - Rozgrzewka dla uczestników,
* 11:10 - Start Zawodów i Morsowania,
* 11.30 - Konkurs "ujeżdżania" byka rodeo,
* 11:40 - Druga runda zawodów,
* 12:30 - Wspólna kawa i szarlotka,
* 13:00 - Zakończenie imprezy

IMPREZA BEZPŁATNA!


01.03.2020 - godz. 10.00

PARK im. HALLERA"
DĄBROWA GÓRNICZAhttp://tropemwilczym.pl

.
"TROPEM WILCZYM"
VIII BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zbliża się VIII edycja Biegu "Tropem Wilczym", którego lokalnym organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej. Bieg odbędzie się 1 marca br. w Parku Hallera.
Zapisy, tak jak w latach poprzednich prowadzone są mailowo. Osoby chętne do udziału w biegu proszone są o przesłanie danych:
- imię i nazwisko,
- rok urodzenia
- tel. kontaktowy.
Uczestnicy otrzymają pamiątkowe pakiety startowe (koszulka, medal, gadżety) oraz ciepły poczęstunek. Koszt pakietu 20zł/os. płatne przelewem na konto
ING Bank Śląski 87 1050 1360 1000 0024 4958 8496
w treści proszę wpisać "Bieg Tropem Wilczym".
Opłata w dniu biegu na miejscu wynosi 25 zł.
Zapisy trwają do wyczerpania pakietów.
Potwierdzeniem udziału w biegu jest dokonanie wpłaty.
W związku z tym prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: biuro@tpdg.pl
W najbliższym czasie podamy szczegółowy program imprezy.

Ruszyły zapisy na VIII edycję Biegu "Tropem Wilczym" w Dąbrowie Górniczej.
Bieg odbędzie się 1 marca w Parku Hallera.

Otwarcie biura zawodów - 08:30
Start biegu - 10:00

Zapraszamy.


22.02.2020 - godz. ?

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA-
RWC4

Rocky Warriors Cartel

Już 22 lutego na gali #RWC4 w Dąbrowie Górniczej zawalczą nasi wojownicy:
Igor Michaliszyn i Sergiusz Uzarek.
#sccproteam #fightcard #mmakatowice


15-16.02.2020 - godz. 10.00

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA-
8 Taikai Nippon Jichi Budo Bugei Kan

Cena Seminarium:
1 Dzień- 80 PLN
2 Dni- 100 PLN

Prowadzący:
Hanshi Seweryn Magdziak 10 Dan Aikijujutsu ( President NJBBK)
Hanshi Krzysztof Pytlak 10 Dan Aikijujutsu (V-ce President NJBBK, Technical Director)
Hanshi Jurgen Schercher 9 Dan Tai-Jutsu
Kyoshi Adam Kmiecik 5 Dan Karate

Plan Seminarium:

15-02-2020r.
9.45-10.00- Otwarcie międzynarodowego Seminarium Budo
10.00-11.00 - Hanshi Jurgen Schercher / Tai-Jutsu
11.00-12.00 - Hanshi Seweryn Magdziak / Aikijujutsu
12.00-13.00- Kyoshi Adam Kmiecik / Karate
13.00-14.00- Hanshi Krzysztof Pytlak / Aikijujutsu
14.00-17.00 Przerwa obiadowa
17.00-18.00 - Hanshi Jurgen Schercher / Tai-Jutsu
18.00-19.00- Hanshi Krzysztof Pytlak / Aikijujutsu
19.00-20.00- Kyoshi Adam Kmiecik / Karate

16-02-2020r
9.00-10.00- Hanshi Seweryn Magdziak / ZEN medytacja
10.00-11.00- Kyoshi Adam Kmiecik / Karate
11.00-12.00- Hanshi Seweryn Magdziak /Aikijujutsu
12.00-13.00- Hanshi Krzysztof Pytlak /Aikijujutsu
13.00-14.00- Hanshi Jurgen Schercher / Tai-Jutsu
14.00-16.00 -Prerwa obiadowa
16.00-17.00 -Kyoshi Adam Kmiecik / Karate
17.00-18.00- Hanshi Jurgen Schercher/ Tai-Jutsu
18.00-19.00 -Hanshi Seweryn Magdziak / Aikijujutsu

Zakwaterowanie w własnym zakresie. Proponowany hotel.
Hotel Standard
Ul. Magazynowa 1
41-530 Dąbrowa Górnicza
Tel +48 32-639-96-60

Na seminarium należy zabrać ze sobą: tanto(atrapa noża) Bokken (drewniany miecz) Iaito, Hanbo (pałka. Dł 60 cm)


15.02.2019 - godzina 10.00

Centrum Sportów Letnich - Pogoria III
ul. Malinowe Górki
DĄBROWA GÓRNICZA - Dziewiąty-
Zakochaj się w rowerze

Z okazji Walentynek i z okazji pięknej pogody zapraszamy w sobotę 15.02.2020r na wspólny przejazd w okolice Siewierza. Długość trasy zależy od warunków pogodowych lecz zaplanowane jest min. 50 km.

Start: molo Pogorii 3 godz. 10,30

Do zobaczenia na starcie :)


09.02.2020 - godz. 19.30

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA

MKS DG-
Energa Basket Liga - Koszykówka Mężczyzn

MKS Dąbrowa Górnicza
vs
Polski Cukier Toruń

Hala WS "CENTRUM"

www.mksdabrowa.pl


02.02.2020 - godz. 11.00

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZAHala WS "CENTRUM"

-
IX Bieg Walentynkowy

Przed nami 9 edycja najstarszego, najbarwniejszego i najlepszego BIEGU WALENTYNKOWEGO w Polsce.

Zapraszamy Was do Hali Centrum, skąd rozpoczniecie swoje WALENTYNKOWE zmagania w biegu i marszu NW.
Trasa jest urozmaicona - pętla ulicami DĄBROWY GÓRNICZEJ oraz uroczymi parkowymi alejkami.

Dla startujących par mamy przygotowaną czerwoną WSTĄŻKĘ, która będzie świadkiem zmagań z trudami trasy.

Chociaż w BIEGU WALENTYNKOWYM liczy się przede wszystkim dobra zabawa. wszystkim WAM również zmierzymy CZAS
Na najszybszych zawodników będą czekały NAGRODY rzeczowe, a na wszystkich piękne MEDALE.
Czekają też nagrody za Najlepsze Walentynkowe PRZEBRANIE.

Wszystkie informacje dotyczące BIEGU WALENTYNKOWEGO znajdziecie na stronie www oraz na Facebooku.


29.01.2020 - godz. 18.00

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZAHala WS "CENTRUM"

www.aluronvirtucmc.pl

-
CEV Volleyball Challenge CUP 2020

Aluron Virtu CMC Zawiercie
vs
Spor Toto Ankara (Turcja)

Jurajscy Rycerze wracają do Dąbrowy Górniczej! W 1/8 finału Pucharu Challenge Aluron Virtu CMC Zawiercie zmierzy się 29 stycznia z tureckim Spor Toto Spor Kulübü

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 9 stycznia, sprzedaż otwarta 17 stycznia.

Zespół z Zawiercia swoją przygodę z międzynarodowymi zmaganiami rozpoczął od 1/16 finału pucharu Challenge. Zawierciańscy siatkarze swój poprzedni sezon w ekstraklasie zakończyli na czwartym miejscu, co dało im prawo udziału w europejskim pucharze.

Hala w Zawierciu, w której Aluron Virtu CMC na co dzień rozgrywa swoje mecze, nie spełnia standardów dla spotkań w ramach pucharów europejskich. Obiektem, w którym mogą odbywać się takie potyczki jest hala "Centrum" w Dąbrowie Górniczej. Oprócz siatkarek dąbrowskiego MKS-u, nie raz gościła międzynarodowe zmagania siatkarzy. Przed laty występował tu Jastrzębski Węgiel i Płomień Sosnowiec.


26.01.2020 - godz. 17.30

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA

MKS DG-
Energa Basket Liga - Koszykówka Mężczyzn

MKS Dąbrowa Górnicza
vs
TBV Start Lublin

Hala WS "CENTRUM"

www.mksdabrowa.pl


12.01.2020 - godz. 15.00

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA

MKS DG-
Energa Basket Liga - Koszykówka Mężczyzn

MKS Dąbrowa Górnicza
vs
GTK Gliwice

Hala WS "CENTRUM"

www.mksdabrowa.pl


04.01.2020 - godz. 17.30

HALA WIDOWSKOWO-SPORTOWA "CENTRUM"
ul. Aleja Róż 3
DĄBROWA GÓRNICZA

Hala WS "CENTRUM"

www.mksdabrowa.pl-
Energa Basket Liga - Koszykówka Mężczyzn

MKS Dąbrowa Górnicza
vs
Trefl Sopot

MKS DG

aktualizacja: piątek, 29 maj 2020.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ _=^ POWRÓT NA POCZĄTEK TEJ STRONY ^=_

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie wyłącznie za zezwoleniem autora.
Zebrał i opracował: DARIUSZ NOWAK (
nddg ).